yer gök aşkta havva gerçekten öldümü

Konu, 'Biten Diziler' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.111
    Ödül Puanları:
    113
    yer gök aşk havva öldümü yer gök aşk 45 bölüm özeti neler olacak havva yaşayacakmı öldümü hakkında genel bilgiler
    sevgili yer gök aşk severler sizce havva öldümü ?
    yoksa bu ölüm hamiyetin bir planımıı ?

ne dersiniz hepinizin fikrini bekliyorumm

bana kalırsa ölmedi yaşıyorr hamiyet sakladı havvayıı yusuftan uzak tutmak içinn

< Resme gitmek için tıklayın >

havva ölemez yavv dizinin tadı kalamz zatenn ölmesinD:D

Son düzenleme: 16 Ağustos 2011
  2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    119
    Ödül Puanları:
    0
    ben bugün öyle bi baktım banada ölmedi gibi geliyo ölse dizi biter ya

3. hüsnü

hüsnü Forum Okuru

bu aşk bitmez........!

eğer hamiyet havayı yok ederse bu diziyi aslaseyretmicem bence hamiyet bu diziye yakışmıyor hamiyeti içindeki kötüiük leri insan sınıf ayrımı hastanedeki tavırları bir türk anasına yakış mıcak tavır gerçekte hastanelerde paranın gücü konuşur gerçek ama senaryoda olsa hamiyet diziye yakışmıo.badede aynı şekil havvanın ondan yardım istediği halde yusufa evet dedi. yusuf havvayı unutmaz havvada yusufsuz yaşamaz havva ölürse dizi seyredilmez

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ya diziyi ne saçmaldınız çok ayıp lütfen yusuf ve havvayı birleştirin en kısa zamanda:)

yer gök aşkta havva gerçekten öldümü konusuna benzer içeriklerimiz
  1. meleklerim yer gök aşk

yer gök aşk yusuf kimle evlenecek yer gök aşk yusuf kime aşık olacak aşkta kime aşık olacak aşkta kimle evlenecek meleklerim yer gök aşka bakanlar ewt yazsın yusuf kimle beraber olacak
  2. Yer gök aşk...

yer gök aşk facebook yer gök ask facebook aşk kostümleri kıyafetleri yergök FOX tv YER GÖK AŞK ı izleyenler...ohyandan
  3. "Yer Gök Aşk" dizisinin gerçek aşkı bitti

yer gök aşk oyuncularının gerçek isimleri yer gök aşk başrol kadın oyuncusu oyuncuları gerçek isimleri oyuncuları evlendimi birce akalay ın hayatı Ekranların sevilen dizilerinden biri olan "Yer Gök Aşk" dizisinin başrol oyuncuları gerçek hayatta da aşk yaşıyorlardı. Hatta evlilik kararı bile almışlardı ki, gelen haberlere göre iki ünlünün aşkı kıskançlık nedeni ile bitmiş...
  4. Yer Gök Aşk Bölüm Yorumları

yer gök aşk bölüm yorumları resimleri birce akalay murat ünalmış bölümlerde neler oldu tüm yorumlar hakkında genel bilgiler Yer gök aşk yeni sezon bölümü az önce bitti melekler gelelim yorumlaraa önce ben başlıyorumm şimdi neydi buu havva öldümü gerçektenn? yoksa hamiyetin yeni oyunumu dersinizz bana göre hamiyetin sinsibir oyunu bu havva ölmedii nasıl bir ana bu hamiyet hasta oğluna...
  5. Yer Gök Aşk Oyuncuları İsimleri

Yer Gök Aşk Oyuncuları İsimleri yazın bana lütfen Yer Gök Aşk Oyuncuları İsimlerini yazın kızlar

Sayfayı Paylaş