Yer Kaplamayan Mobilyalar | Melekler Mekanı FORUM - 29 Eylül 2016

Yer Kaplamayan Mobilyalar

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında MeLOo tarafından paylaşıldı.

1. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63
    yer kaplamayan mobilyalar

bu eşyalar yer kaplamıyor ihtiyacın varsa indir kullan yoksa dursun bir köşede:))

GREY ve beyazlale bunu beğendi.
  2. beyazlale

beyazlale Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    0
    Gerçekten çok hoş modellermis çok ta kullanışlı.Emeğine sağlık canım.

MeLOo bunu beğendi.
Yer Kaplamayan Mobilyalar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Mobİlyanin İnsan YaŞamindakİ Yerİ Ve Önemİ

Problem İyi tasarımın günümüz piyasalarında ne kadar etkin bir unsur olduğu büyük ölçüde kabul edilmiş bir gerçektir. Tasarım girdisinin birçok sektöre göre daha yüksek olduğu Mobilya endüstrisinde tasarımın rekabet üzerinde etkisi de doğal olarak çok daha fazladır. En temel düzeyde, eğer bir tasarım müşteri ihtiyaç ve isteklerine uygun, firma tarafından imal edilebilen, kâr bırakarak...
  2. yer kaplamayan yataklar

yer kaplamayan yataklar yatakların çok yer kaplaması duvar yatakları kaplamayan yatak genç odaları Ev dekorasyon tasarımı artık sınır tanımıyor. özellikle biz bayanların ev mobilyalarında aranan özellikleri daha az yer kaplaması ayrıca dekoratif görünüşleri. Yataklarda bunlardan nasibini almaya başladı. Duvara girecek şekilde tasarlanan bu yataklar kapandığında fazla yer kaplamaması ile dikkat...
  3. İşlevsel mobilyalar ile yer sorununa çözüm geliyor

Portatif mobilya Dar alan çözümleri İlanlara bakıyorum bir çok inşaat firması 1 + 1 daireleri satışa sunuyor. Benim evim 3+1 olmasına ve 2 kişi yaşamamıza rağmen zor sığıyorum. Özellikle bebek gelince bir odamız bebek odası olacak ev bize epey dar gelecek. O yüzden bu işlevsel mobilyaları çok beğendim.
  4. Yer Tasarrufu Sağlayan En Modern Mobilyalar

Yeni Sezon Mobilya Modelleri En Trend Mobilya Modelleri Yer Kaplamayan Mobilya Tasarımları Evleriniz eşyalarınızı sığdıramayacağınız kadar küçük mü? Mobilya bakımından tasarruf sağlayacağınız şekilde mobilya modeli alarak evinizde her iki eylemi gerçekleştirerek rahat ortamlar gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle her iki eylemi gerçekleştirebileceğiniz mobilya türlerinden yararlanarak...
  5. Dekorasyonda ahşap paletlerin yeri

Ahşap ürün kullanımı ev dekorasyonlarında sadelik ve doğallık sevenlerin tercihleri olabilmektedir. Siz de sade oda dekore edenlerdenseniz ev dekorasyonlarınızda ahşap mobilya kullanım tercihini gerçekleştirmekten kaçınmak istemeyeceksiniz. Ahşap mobilyalar görünümlerindeki doğallığın yanı sıra renklendirilmiş biçimleri ile de sizlerin gönlünüzü fethedecek oda görünümlerini sizlere...

Sayfayı Paylaş