gebe
  1. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

Yeraltı Evi ve Harika Dekorasyonu

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında zuzumm_ tarafından paylaşıldı.

İnsan zekası zehir gibi çalışıyo valla.Nasıl bi ev yapmışlar nasıl bukadar muhteşem olur.Biraz ürkütücü olsada ben yaşamak isterdim burda.Bakalım sizler ne düşüneceksiniz melişler.

2. best_dream

best_dream Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    512
    Ödül Puanları:
    0
    bence tek kelime ile olağanüstü.

3. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    İlk bakışta bu ev havasız ve karanlık olur diye düşünmüştüm ama gördüğüm kadarıyla bütün odalar ön tarafa bakıyor ve camlarıda var hımmm güzel olmuş vallaha isterdim burda yaşamayı:hıms:severim bu tür evleri:)

zuzumm_ bunu beğendi.
  4. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Çok güzell ya :deli:

zuzumm_ bunu beğendi.
  5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Gerçek ten çok hoşuma gitti :)emeğine sağlık arkadaşım

zuzumm_ bunu beğendi.
  6. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
  7. DENİZ-MAVİSİ

DENİZ-MAVİSİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    0
Yeraltı Evi ve Harika Dekorasyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evinize ve size özel dekorasyon

Evinize ve size özel dekorasyon

Evinize ve size özel dekorasyon Fiyojunior; anneler ve bebeklerin ortak anılarında onları yalnız bırakmayan, anneye yardımcı, bebeğe arkadaş, anne ve bebeğin yaşamını kolaylaştıran, renklendiren, eğlenceli kılan, sevdikleriyle birlikte gece ve gündüz, “iyi günde, kötü günde”, kutlama günlerinde ihtiyaç duyulan farklı serilerde koleksiyonlar sunuyor. Trendlere, ihtiyaçlara ve mevsimlere...
  2. Modern Ev Dekorasyonu ve Dizaynları

Modern Ev Dekorasyonu ve Dizaynları

modern ev dekorasyon örnekleri modern ev dekorasyonu, örnekleri, dekorasyonları, dekorları, dekoru hakkında bilgiler Evlerinizi modern şekilde nasıl dekore edeceğinizi bilmiyor musunuz ? Mobideko.Com sitemiz sizler için birbirinden güzel örnekleri sunmuş. Seçin beğenin ve fikir olsun meleklerim size. Döşerken bizden para istemeyin. Eşlerinizi kandırın yeter :D:hasta: Modern Ev Dekorasyonu ve...
  3. Harika çok şık ev dekorasyonu

Harika çok şık ev dekorasyonu

bu konu;ev dekorasyonu,çok şık ev dekorasyon örnekleri hakkında bilgiler vermektedir Profit Neşet Güne iç mimarlık tarafından projelendirilen bu çok şık evi sizlerle paylaşmak istedim meleklerim.Eve bayıldım,dekorasyonuna hayran kaldım..Nasıl bir işçiliktir,nasıl bir kadının hayalindeki evi böyle projelendiriyorlar vallahi helal olsun..Ev hem çok ihtişamlı , geniş hemde dekorasyonda...
  4. Melekler ve ev dekorasyonu renginiz

Melekler ve ev dekorasyonu renginiz

2013 EV DEKORASYONUNDA rengini zümrüt yeşili olarak belirledi. Zümrüt yeşili dengeyi, asaleti ve huzuru çağırıştırdığı için herkesin yaşamına katmak isteyiceği bir renk. Doğanın bir parçası olduğu için iç mekana tazeleyici ve pozitif bir etki veren zümrüt yeşilini bu sene evinize dahil etmenin yolu perde, yemek takımı bile olabilir. 2013'te kıyafetler, aksesuarlar, döşemeler, boyalar,...
  5. Turkuaz renkli ev dekorasyonu ile harika görünümler

Turkuaz renkli ev dekorasyonu ile harika görünümler

İç mekanların renk değişiminde birçok renk kişilerde farklı algılar oluşturmaktadır. Bu nedenle renk tercihinde bulunmak için birçok kişi o senenin trend renklerini ya da renklerin uyumlu bir biçimde bir araya gelip dekorasyonda değişim tercihinde bulunma fırsat değerlendirmesini uygulamaya geçirmektedirler. Bir zamanlar en trend renk olarak bilinen turkuaz renk ile oda görünümlerinizde...

Sayfayı Paylaş