gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Yeraltını Bilemezsin - Seri 2 Çıktı!

Konu, 'Müzik Haberleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bez bebek şeri şarkısı

İlkinde 50 MC'nin yeraldığı Yeraltını Bilemezsin adlı complation albümün ikinci serisinde 28 MC yer alıyor.
    EseF ve Realist[Rapon] ve Sentez ayrıca seri 2'deki 28 MC'nin bir araya gelerek oluşturduğu albümün kayıtlları MC'lerin kendi stüdyolarında alındı.

Track Listesi;

1 - İntro [ Yeraltından Geldik]
    2 - Anekdot & Medusa & Kılıç - Rüzgarlar Şarkımı Söyler
    3 - BuğraMilat & Singaf - Kaçınız Madafaka
    4 - Cash Flow - Cash ve de Flow
    5 - Ertu & Radyasyon & Karacalı - Yalnızlık Ritimleri (Yeni Versiyon)
    6 - Gına & Karaçalı - Sıkıştırır Duvarlar
    7 - İhtilal - Zor Gelir
    8 - İtaat & Logic - Kara Kule
    9 - Dehşet Crew (Murat K) - Herşeye Rağmen
    10 - Newada & Baria - Ölü Manisi
    11 - No.1 & Patron - Derdimiz Müzik
    12 - Parafe Kad - Nedir Bu Kavga
    13 - Radyasyon & İhtilal(Kaplan & Garez) - Yık Yıkabilirsen Kalemi
    14 - Se7enty & Sahtiyan & Buura & Yabgu & Atakan & Bela - 6 Atlı
    15 - toMBull aka Bahtiyar - Eskisi Gibi
    16 - Türk Rap Timi - Destur Çek Türk'e
    17 - Terapi & Joker- Biter Kavgalarım
    18 - Çıkış [ Yeraltına Gideriz ]

Yeraltını Bilemezsin - Seri 2 Çıktı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeraltında devasa göl

Yeraltında devasa göl

Antarktika’nın altı su kanalları dolu İngiliz bilim insanları, Beyaz Kıta Antarktika’da birbirlerine yeraltı ırmaklarıyla bağlanmış bir ‘buzul-altı’ göl sistemi tespit etti. Bilim insanları, Beyaz Kıta’daki yeraltı ırmak sisteminin milyonlarca yıl önce meydana geldiğini düşünüyor. Antarktika’nın yeraltı ırmak ve göl sistemi kıta donmadan önceki halini bir anlamda bugüne taşımış...
  2. sensizliği bilemezsin

sensizliği bilemezsin

Sensizlikte başladım yeni bir güne... Bu nasıl bir şey biliyor musun? Bilemezsin... Bilseydin, aynı acıyı sende yaşatsaydın yaşatır mıydın bana bunu... İki gün oldu senle aynı şehirde değiliz. Ne kadar tuhaf değil mi? Aynı şehirde olup da seni görmediğim halde sanki uzansam dokunacaktım sana ama burdan asla... Gözlerim bir noktaya dalmış öyle; duraksadım bir an... Karşımda hayalini hatırlıyor...
  3. Sultana dan 2.Albüm Çıktı

Sultana dan 2.Albüm Çıktı

Sultana ikinci albümü "Şöhret Yolu"nda hip-hop'ı oryantal ritmler, R&B, Anadolu halk ezgileri ve elektronika ile harmanlayarak doğu ile batıyı müzikal anlamda kaynaştırıp Türk hip-hop'ına farklı bir bakış getiriyor. "Şöhret Yolu" sadece hip-hop severlere değil, keyifli müzik dinlemek isteyen herkese hitap ediyor... 15 şarkının yer aldığı albümde Sultana'ya Suikast,...
  4. 2.çizgi silik çıktı hamilemiyimmmm?????

2.çizgi silik çıktı hamilemiyimmmm?????

ikinci çizgi silik ikinci çizgi silik çıktı gebelik testi yaptım çıktı test yaptım çok arkadaşlar bugün hamilelik testi yaptım.2.çizgi silik çıktı.Hamilemiyim?inşallah öyledir.hayal kırıklığına uğramak istemiyorum.lütfen cevap yazın.
  5. 2. çizgi silik çıktı...

2. çizgi silik çıktı...

kızlar daha çok ilgi istiyorum noooluuuuurrrrr ikinci çizgi silik çıktı silik çizgi mağdurları BENDE HEPİNİZ GİBİ GEBELİK PLANLAYAN Bİ ANNE ADAYIYIM. 7 AYDIR BEBİŞ İSTİYORUZ AMA HER AY SONU HÜSRAN LA BİTTİ.... BENDE POLİKİSTİK OVER SORUNU ÇIKTI VE ADET DÜZENSİZLİĞİ VARDI.. 2 AY ÖNCE DOKTOR SÖYLEDİ...ŞİMDİ BU AY BENİM ASLINDA 14 ÜNDE REGL OLMAM GEREKİYORDU AMA OLMADIM DÜZENSİZ OLDUĞUM İÇİN...

Sayfayı Paylaş