gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Yerden Yüksek - Maskara (akor)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

yerden yüksek akor yusuf güney maskara akor maskara yerden yüksek İntro: C-G-Em-F
    C G Em C
    İçimdeki sen karşıma gelsen Beni onun gibi sevsen
    C G Em C
    Yüzünü saklama benden, sevmesen de korkmam senden

C G Em F C
    Hani sende ağlamayanlardandın, ağladın işte!
    C G Em F C
    Az kalsın beni de ağlatacaktın, ağlasam keşke..!

C G Em C
    Karşımdaki sen bana uzak her bakışın ayrı bir tuzak
    C Em G
    Kokunu unutabilsem bana kızar mısın?
    Em F
    Bir gün benim içinde ağlar mısın?

C G Em F C
    Hani sende ağlamayanlardandın, ağladın işte!
    C G Em F C (2x)
    Az kalsın beni de ağlatacaktın, ağlasam keşke..!

Yerden Yüksek - Maskara (akor) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yüksek yer

Yüksek yer

Rüyada çok yüksek bir yerde mesela bir dagin zirvesinde bulundugunuzu görmek, mevki ve rütbenizin artacagina. memur veya isçi iseniz ücretinizin fazlalasacagina, tüccar iseniz kazancinizin artacagina, ev kadin iseniz esinizin kazancinin artmasi ile refah seviyenizin yükselecegine delalet eder.
  2. Gitarda akorların yerleri- resimli

Gitarda akorların yerleri- resimli

fm akoru gitarda akor yerleri akor yerleri akorların gitar Gitar akorlarının resimli gösterimi. Fazla bilinmeyen akorlarda var. işinize yarayacaktır.
  3. Gökhan Kırdar - Yerine Sevemem (akor)

Gökhan Kırdar - Yerine Sevemem (akor)

yerine sevemem akor senden uzakta akor yerine sevemem notaları gökhan kırdar senden uzakta hep birşeyler eksik Bm G A SENDEN UZAKTA HEP BİR ŞEYLER EKSİK Bm A GÖNLÜMDE DERMAN YOK İNAN BİR NEFESLİK D A NE BİR AVUNTU NEDE BİRAZ ÜMİT D A NE YAPTIN BANA NEDİR BU SESSİZLİK Bm A G A Em İÇİMDE BİR ŞEY ACIYOR SEN GELİNCE AKLIMA HERŞEYİM Bm YERİNE SEVEMEM*2 A G A RAZIYIM...
  4. Yüksek Sadakat - Aşk Durdukça - AKOR (versiyon 1)

Yüksek Sadakat - Aşk Durdukça - AKOR (versiyon 1)

aşk durdukça tab yüksek sadakat aşk durdukça tab akor dünya döner akor dünya döner tek bir yana Em Am D Dünya döner bir gün daha Em Am D Yeryüzünde aşk durdukça Em Am D G Gece erken inse bile korkma Em Am D O hep seninle kaldıkça Em Am D Biliyorsun gitmem gerek Em Am D Yollar bitmez düşünerek Em Am...
  5. Yerden yüksek yataklar

Yerden yüksek yataklar

Merdivenli oda dekroasyonu YErden yüksek yatak dekorasyonu Özellikle çocuk odası dekorasyonunda küçük oda dekorasyonalrı için tercih edilen uygulama yatağın yerden yukarı konumlandırılması. Küçük oda çözümleri için yatağınızı gardrobun, çalışma masasının üstüne koayrak yerden avantaj sağlayabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş