gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Yerden yüksek yataklar

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Merdivenli oda dekroasyonu YErden yüksek yatak dekorasyonu
    Özellikle çocuk odası dekorasyonunda küçük oda dekorasyonalrı için tercih edilen uygulama yatağın yerden yukarı konumlandırılması. Küçük oda çözümleri için yatağınızı gardrobun, çalışma masasının üstüne koayrak yerden avantaj sağlayabilirsiniz.

Yerden yüksek yataklar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yüksek yer

Yüksek yer

Rüyada çok yüksek bir yerde mesela bir dagin zirvesinde bulundugunuzu görmek, mevki ve rütbenizin artacagina. memur veya isçi iseniz ücretinizin fazlalasacagina, tüccar iseniz kazancinizin artacagina, ev kadin iseniz esinizin kazancinin artmasi ile refah seviyenizin yükselecegine delalet eder.
  2. Yerden Yüksek - Maskara (akor)

Yerden Yüksek - Maskara (akor)

yerden yüksek akor yusuf güney maskara akor maskara yerden yüksek İntro: C-G-Em-F C G Em C İçimdeki sen karşıma gelsen Beni onun gibi sevsen C G Em C Yüzünü saklama benden, sevmesen de korkmam senden C G Em F C Hani sende ağlamayanlardandın, ağladın işte! C G Em F C Az kalsın beni de ağlatacaktın, ağlasam keşke..! C G Em C Karşımdaki sen bana uzak her bakışın ayrı bir tuzak C Em G...
  3. yer yatağı

yer yatağı

yataktan düşen küçük çocuklar için yer yatağı benzeri bi yatak varmı
  4. Pizzadan yer yatağı

Pizzadan yer yatağı

İlginç tasarımlar Çocuk odası dekorasyonu Pizzayı çok severim. Şöyle mis gibi bol mantarlı kırmızı biberli ton balıklı pizzaya asla hayır diyemem. Sanırım bu tasarımda benim gibi pizza seven birinin işi. BEnce çok tatlı olmuş. Çocuklar buna bayılır. Ben de hem çocuklara hem pizzaya bayıldığıma göre ikisini birden yiyebiliriz. Bu pizza yatak tasarımı sizce d çok orjinal olmamış mı meleklerim?
  5. Yer yatağı ile dekorasyon

Yer yatağı ile dekorasyon

yer yatağı dekorasyonu,yer yatağı ile dekorasyon yapımı,e güzel yer yatağı dekorasyonları,en şık yer yatağı dekorları Yer yatağı bir yatak odasının yapabileceği ilginç sürprizlerden biridir. Pek çok kişinin hoşuna gitmesine ve Asya ülkelerinde yaygın olmasına rağmen yatağın yerde ya da yere yakın olduğu dekorasyon uygulamaları görenlere her zaman farklı gelir. Bu tarzın sadece öğrenci...

Sayfayı Paylaş