gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Yeri Dolmuyor

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Avrupa yakasının Tahsin bey amcası gerek kişiliği gerek dizideki babacanlığı ile Gülse Birsel'in aklından hiç çıkmıyor :(
    ÇOK ACI ÇEKİYOR!
    'GÜLSE BİRSEL'İ DAHA ÖNCE HİÇ BU KADAR HÜZÜNLÜ, GÖZÜ YAŞLI VE ACI ÇEKERKEN GÖRMEDİM' AVRUPA YAKASI EKİBİ GAZANFER ÖZCAN'IN YOKLUĞUNA HALA ALIŞAMADI....

'Avrupa Yakası'nda 'Sedef' karakterini canlandıran deneyimli oyuncu Suna Keskin, dizinin yapı taşlarından Gazanfer Özcan'ın hayatını kaybetmesi nedeniyle, bazı sahnelerin çekimlerinde çok zorlandıklarını söyledi.

'Bizim için çok güzel ve keyifli bir setti. Ama şimdi bir hayli hüzün veriyor. Sete giderken ayaklarım geri geri gidiyor. O koltuğa bakınca burnumuzun direği sızlıyor. Acımızın tarifi mümkün değil' diyen Suna Keskin, Özcan'ın anısına kadroya eşi Gönül Ülkü Özcan'ın dahil olduğunu ama yine de Özcan'ın yerinin doldurulamayacağını ifade etti.

Gülse çok acı çekiyor

Gazanfer Özcan'ın vefatının ekip için bir darbe olduğunu belirten Suna Keskin, Gülse Birsel'i daha önce hiç bu kadar hüzünlü, gözü yaşlı ve acı çekerken görmediğini söyledi.

Yeri Dolmuyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yerim

yerim

Emel Müftüoğlu - Yerin Dolmuyor

Sor kime istersen git sor Bana senden zormu zor Dön yeter artık geri dön Gözüm hiç kimseyi görmüyor İnanki bize ayrılık hiç yakışmıyor Seninde bende benim sende yerin dolmuyor Zaman durdu vakit sanki geçmek bilmiyor Yerin dolmuyor ah sensiz olmuyor Bu hayat sensiz inan çekilmiyor Yerin dolmuyor ah sensiz olmuyor Bu hasret bitmek tükenmek bilmiyor Söz: Şehrazat Müzik: Mustafa Sandal
  3. yer yatağı

yer yatağı

yataktan düşen küçük çocuklar için yer yatağı benzeri bi yatak varmı
  4. Bilgisayarım bataryası dolmuyor yardım

Bilgisayarım bataryası dolmuyor yardım

Bilgisayarımın bataryası dolmuyor ne yapmam gerek, evdekilere çaktırmadan halletmnem lazım lütfen bilgisayar batarya dolmama sorunu yaşayan varsa bi yardım etsin :(

Sayfayı Paylaş