gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Yerim ben bu Mandalinayi :)))

Konu, 'Çöplük' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Yerim ben bu Mandalinayi :)))

ayy çok hoşşşşşşş
    emeğine saglık canım..

Yerim ben bu Mandalinayi :))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yine ben yine ben her yerde ben...

yine ben yine ben her yerde ben...

slm canlarımm aranıza yeni katıldımm....googlede gezerken buldum çok güzele benziyodu bide sadece bayanlara özel die okudum erkeklerin olmadığı bi forum eğlenceli olur dedim bi gelim bakim dedim hehe....bu arada adım melek hımm 14 yaşındayım.:israel:;);)biraz asiyim dir, durduğum yerde duramam enerji doluyum ve birazda eğlenceliyimdir benden bu kadar hehe:)):
  2. ben hala bıraktığın yerdeyim

ben hala bıraktığın yerdeyim

ben hala bıraktığın yerdeyim beni bıraktığın yerdeyim Öyle ya, terk ettin beni, kendine dair ne varsa yaşanacak yanında alıp götürdün, gözlerindeki kıvılcımları dahi almışsın bana sormaksızın...." Bütün bunlar sana ceza değil" diyordun telefonda, "üzülme" derken asıl üzülenin sen olduğunu gizlemeye çalışarak.. Evet...Üzdüm seni farkına varmaksızın, üzdüm seni çünkü...
  3. Buda Ben..

Buda Ben..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş