gebe
  1. sudem

sudem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Yerim hala duruyormu MELEKLER! Ben geri döndüm.

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında sudem tarafından paylaşıldı.

Uzun bir aradan sonra yeniden aranıza döndüm Melekler.Birtakım olumsuzluklardan dolayı uzunca bir süre internete giremedim ve sizlerden uzak kaldım. Ama şimdi yeniden buradayım ve MERHABALARRRR!!!:ar4fd::ar4fd::ar4fd::ar4fd:

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yerim hala duruyormu MELEKLER! Ben geri döndüm.
    Biz de hoşgeldiniz diyoruz :) Keyifli zaman geçirmeniz dileğiyle,

sevgiler

3. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

duruyor tabe:D
    tekrar hosgeldin canim :)

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

hoş geldin tekrardan :) da bi sorum var sen önce kimdin :D:D keyifli paylaşımlar halan seni bekler :D:D

Yerim hala duruyormu MELEKLER! Ben geri döndüm. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. püskül geri döndü

püskül geri döndü

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. ben hala bıraktığın yerdeyim

ben hala bıraktığın yerdeyim

ben hala bıraktığın yerdeyim beni bıraktığın yerdeyim Öyle ya, terk ettin beni, kendine dair ne varsa yaşanacak yanında alıp götürdün, gözlerindeki kıvılcımları dahi almışsın bana sormaksızın...." Bütün bunlar sana ceza değil" diyordun telefonda, "üzülme" derken asıl üzülenin sen olduğunu gizlemeye çalışarak.. Evet...Üzdüm seni farkına varmaksızın, üzdüm seni çünkü...
  3. eşarp modası geri döndü

eşarp modası geri döndü

Su geçirmeyen akıcı bir kumaş, doğanın tüm renkleri ve sezonun ön plana çıkan desenleri ile Pierre Cardin eşarpları, sizi seçkin bir tarzın temsilcisi olmaya davet ediyor. Tarih boyunca kadın zerafetinin sembolü olan eşarp, Pierre Cardin’in modern yorumuyla yeniden hayatımıza giriyor. Modaya yön veren markalardan Pierre Cardin, klasik bir tarzın çağdaş tasarımlarla harmanlandığı 2006 eşarp...
  4. Kaçtığı hapise geri döndü

Kaçtığı hapise geri döndü

Bulgaristan'da hapisten kaçan bir mahkum, hapishane arkadaşlarını özlediğini söyleyerek cezaevine geri döndü. Hırsızlıktan mahkum Vassil İvanov, "Artık tahammül edemiyorum. 9 sene yattıktan sonra dışarıda bir hayat sürmeye alışamadım. Buradaki arkadaşlarımı özledim. Özgür bir adam olarak çok zavallıydım" diyerek, yetkililerden "cezaevine geri alınmasına izin vermelerini"...
  5. Batik Modası Geri Döndü Melekler !

Batik Modası Geri Döndü Melekler !

batik modası batik kıyafet modelleri Sevgili melekler, dönem dönem moda olan batik bu yaz yine revaçta. Özellikle yaz başı dünyaca ünlü modacıların defilelerinde çokça kullandığı batik modası herkesçe benimsenmiş durumda. Çıkış yeri Endonezya olan batik modası ile birbirinden güzel ve uyumlu renkler adeta birbirleriyle dans ettirilip kumaş üzerine geçiriliyorlar. Yüzyıllar öncesine dayanan...

Sayfayı Paylaş