gebe
  1. LOLİPOP*

LOLİPOP* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0

yerLeşme kanaması mı acaba?

Konu, 'Gebelik' kısmında LOLİPOP* tarafından paylaşıldı.

kızLar adetime 10 gün var ama dün akşam Leke gibi kan geLdi...adet mi deği L mi anyamadım... yardım edin...

AYŞEDEN bunu beğendi.
  2. mrs m.

mrs m. Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    63
    yumurtlama döneminde de olabilir bu durum. daha 10 gün varmış adet değildir herhalde.

3. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Olabilir canım cünkü benim oğlumda öyle oldu yerleşme kanaması adetime 5 gün varken test yaptım cıktı hakkında hayırlısı bi test al yap canım

4. YAW

YAW Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    34
    Ödül Puanları:
    18
    adetime 4 gün kala pembe 2 damla leke geldii.bugün kan verecegim umarimm haMİLEyimdir....ilk 2 hamileligimdede olmustu.rabbim kucagimda görmemi nasip etsin............

baby26 bunu beğendi.
  5. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Yerleşme kanamasını adet kanamasından ayıran en önemli faktör kanamanın yoğunluğudur. Adet kanaması yerleşme kanamasına göre daha uzun sürer ve akış miktarı da daha fazladır.Yerleşme kanaması ise daha çok lekelenme şeklindedir ve genellikle açık pembe / kahverengidir.Kimi zaman da kendini pembe renkli akıntı şeklinde gösterebilir. Eğer adet kanamanızın herhangi bir şekilde normalden farklı olduğunu hissediyorsanız,yoğunluğunda, süresinde bir değişiklik olduğunu düşünüyorsanız doktorunuza başvurmanız ve gebelik testi yaptırmanız gerekmektedir.

baby26 bunu beğendi.
  6. Damla Hergenç

Damla Hergenç Forum Okuru

Ben bu ay 4 de regl oldum bugun 21 de gene oldum 2 damla kan geldi kesildi ve agrım var sebebi nedir sizce

7. pempişim

pempişim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Adetime 4 gün var dediginz gibi pembe leke gördüm ne zaman test yapmalıyim ben cok aceleciyim kactane test yaptim bu ay hatirlamiyorum sizce ne yapmaliyim

baby26 bunu beğendi.
  8. Ccs

Ccs Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Eşimle biz bebek istiyoruz ve ayın 13. De bunu yapmaya karar verdik 3 kes içime boşaldı fakat güzel bi haber beklerken bugün bi kanama geldi pembemsi bi kanama kasıklarım da ağrı da var acaba ben hamilemiyim ya da bu kanama neyin kanaması acil cevap verir misiniz lütfen

9. gulcan hasan

gulcan hasan Forum Okuru

Benim adetime 5gun kala bembe aklnti geldi acaba hamilemiyim

10. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Her lekelenme gebelik emaresi taşımaz.Beklenen mensinizde en az 3 günlük gecikme olursa test yapın

11. aysegul88

aysegul88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    bende adetime 10 gün var k.rengi ve pembe tonlarında lekelenme yaşadım.

yerleşme kanaması ne kadar sürüyor acaba ?

12. Melek---

Melek--- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3

13. Melek---

Melek--- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Canım bu ay aynı durumu bende yaşıyorum adetime 12 gun falan var ara ara akıntıyla beraber pembe bazen kahwe rengi lekelenmelerim oluyo yerlesme kanamasi bu kadar erken olurmu sende durum ne oldu adetin geldimi yoksa hamilemiydin cewap yazarsan çok sewinirki. .

14. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Ovülasyon kaynaklı lekelenmeler yaşıyorsunuz.Bu kadar erken yerleşme kanaması olmaz.

baby26 bunu beğendi.
  15. Melek---

Melek--- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Peki bu durumda eşimle gorusmelimiyim hamile kalmam için bende düşündüm acaba yumurtam catladigi için mi bu lekeleri görüyorum tawsiyeniz çok önemli benim için. .

yerLeşme kanaması mı acaba? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yerleşme kanaması olurmu

yerleşme kanaması olurmu

23.08.2012 tarhinde 6.gün transferi oldum 9.gün beta hcg yaptırdık değerim 8.11 çıktı. 11 gün kanamam başladı. ilk başta kahverengi ve pürtü pürt idi sonra arkasından adet kanamasına benzer oldu dr aradım ertesi gün 12 gün olması sebebiyle korkma yarın kan verip bakalım dedi kanama içnse ayaklarımı kaldırıp yatmamı söyledi. kanama halen devam ediyordu 12.gün kan verdik değerim 20.01 çıktı dr...
  2. YERLEŞME KANAMASI

YERLEŞME KANAMASI

BEN OVULASYON TESTİ İLE YUMURTLAMA TAKİBİ YAPTIM POZİTİF OLDUĞU GÜNLERDE VE SİLİKLEŞTİĞİ GÜNDE İLİŞKİ OLDU 6 GÜN SONRA PEMBE AKINTIM OLDU AMA İDRAR YAPARKEN SONUNDA AŞIRI YANMA VAR İDRAR SONUNDA PEÇETE İLE SİLİNCE AÇIK PEMBE ÇOK AZ KAN GELİYOR BU YERLEŞME KANAMASI MI TEST YAPSAM ÇIKAR MI?
  3. Kızlar adetten sonra lekelenme yerleşme kanaması mı

Kızlar adetten sonra lekelenme yerleşme kanaması mı

Ya sağda solda söylüyorlar ben pek anlamadım bu olayı şimdi tam olarak bu yerleşme kanaması nasıl anlaşılıyor adetten hemen sonra yapılan lekelenme yerleşme kanaması mı bunu nasıl anlıyoruz. Tam olarak yerleşme kanamasını nasıl anlıyoruz. Yani gebelik başladığında yerleşme kanamasından bahsediliyor bu durum net olarak nasıl ifade ediliyor kızlar bana lütfen bilgi verin olur mu ?
  4. Yerleşme kanaması

Yerleşme kanaması

Selam bayanlar acil yardım edin adetime 2 hafta varken kahverengi akıntı geldi ve beşinci günüm hala geliyor öyle çok gelmiyor ama arada bir peçete kirletecek kadar oluyor arada kanda oluyor yerleşme kanaması olabilir mi
  5. Yerleşme Kanaması Adet Kanamasına Benzer mi

Yerleşme Kanaması Adet Kanamasına Benzer mi

Yerleşme Kanaması Adet Kanamasına Benzer mi- Bu yazımızda yine hanımların çok merak ettikleri sorulardan birine değineceğiz. Başlıkta da görüldüğü üzere yerleşme kanaması diye bildiğimiz implantasyon kanaması adet kanaması ile çok karıştırılır. Yerleşme kanaması nedir? Yerleşme kanaması adet kanamasından farklı mıdır? gibi sorulara doğru detaylı şekilde yanıt vermeye çalışacağız. Bu konuda...

Sayfayı Paylaş