yerLeşme kanaması mı acaba?

bende adetime 10 gün var k.rengi ve pembe tonlarında lekelenme yaşadım.

yerleşme kanaması ne kadar sürüyor acaba ?

Canım bu ay aynı durumu bende yaşıyorum adetime 12 gun falan var ara ara akıntıyla beraber pembe bazen kahwe rengi lekelenmelerim oluyo yerlesme kanamasi bu kadar erken olurmu sende durum ne oldu adetin geldimi yoksa hamilemiydin cewap yazarsan çok sewinirki. .

Canım bu ay aynı durumu bende yaşıyorum adetime 12 gun falan var ara ara akıntıyla beraber pembe bazen kahwe rengi lekelenmelerim oluyo yerlesme kanamasi bu kadar erken olurmu sende durum ne oldu adetin geldimi yoksa hamilemiydin cewap yazarsan çok sewinirki. .

Ovülasyon kaynaklı lekelenmeler yaşıyorsunuz.Bu kadar erken yerleşme kanaması olmaz.

Peki bu durumda eşimle gorusmelimiyim hamile kalmam için bende düşündüm acaba yumurtam catladigi için mi bu lekeleri görüyorum tawsiyeniz çok önemli benim için. .

Bu günlerde birlikte olmanız gebe kalmanız açısından önemli..(Lekelenme hala devam ediyorsa kist,miyom rahimde yara gibi problemlerde olabilir.Bu olasılıklarıda göz önünde bulundurmak gerek)

ben son 5 aydır 35-36 günde bı adet goruyodum .en son 13ekımde adet oldum 13 kasım da yanı bugun adet olmuşum yerleşme kanaması olablır mı yoksa adetım erken mı geldı su an az bısy olmuusm

Geri