gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yerleşme kanaması olurmu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

23.08.2012 tarhinde 6.gün transferi oldum 9.gün beta hcg yaptırdık değerim 8.11 çıktı. 11 gün kanamam başladı. ilk başta kahverengi ve pürtü pürt idi sonra arkasından adet kanamasına benzer oldu dr aradım ertesi gün 12 gün olması sebebiyle korkma yarın kan verip bakalım dedi kanama içnse ayaklarımı kaldırıp yatmamı söyledi. kanama halen devam ediyordu 12.gün kan verdik değerim 20.01 çıktı dr istediğim değer pek değil ama ilaçlara devam edin denildi ve 2 gün sonra kan vermemi istedi.bu arada yaşım 45 ilk tüp bebek dememdi. şuan kanamalarım halen devam edıyor sanırım crinone jel kullandıgım için pütür gelen kahverengi kanamam ayaga kalınca normal kana dönüşüyor. sizce ben düşükmü yapıyorum kaç gündür adet sanvıları agrı çekerken bugün agrım sancım kalmadı. ama embriyoyu koydukları sag kasıgım halen ilk günkü gibi agrıyıp kasıyor belıme agrı vuruyor bılıyorum şuan içimde bır varlık bır canlı var hıssedebılıyorum. doktor olumsuz vaka gıbı dusunup mudahale etmedı sizce kanamamla degerlerım arasında yukselış normal degılmı derdım nedır sımdıden tsk ederım. hilal ankaradan

yerleşme kanaması olurmu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yerLeşme kanaması mı acaba?

yerLeşme kanaması mı acaba?

kızLar adetime 10 gün var ama dün akşam Leke gibi kan geLdi...adet mi deği L mi anLıyamadım... yardım edin...
  2. Implantasyon Yerleşme Kanaması Nedir?

Implantasyon Yerleşme Kanaması Nedir?

yerleşme kanaması nedir,yerleşme kanaması nasıl olur,yerleşme kanaması nasıl anlaşılır,gebelik belirtisi yerleşme kanaması,implantasyon yerleşme kanaması hakkında bilgiler Halk arasında üstüne görme olarak da bilinen implantasyon kanaması gebeliğin en erken belirtilerinden biridir. Döllenmiş yumurtanın rahim duvarına yerleşmesi sırasında meydana gelir ve döllenmenin ardından yaklaşık 6-12...
  3. YERLEŞME KANAMASI

YERLEŞME KANAMASI

BEN OVULASYON TESTİ İLE YUMURTLAMA TAKİBİ YAPTIM POZİTİF OLDUĞU GÜNLERDE VE SİLİKLEŞTİĞİ GÜNDE İLİŞKİ OLDU 6 GÜN SONRA PEMBE AKINTIM OLDU AMA İDRAR YAPARKEN SONUNDA AŞIRI YANMA VAR İDRAR SONUNDA PEÇETE İLE SİLİNCE AÇIK PEMBE ÇOK AZ KAN GELİYOR BU YERLEŞME KANAMASI MI TEST YAPSAM ÇIKAR MI?
  4. Yerleşme kanaması

Yerleşme kanaması

Selam bayanlar acil yardım edin adetime 2 hafta varken kahverengi akıntı geldi ve beşinci günüm hala geliyor öyle çok gelmiyor ama arada bir peçete kirletecek kadar oluyor arada kanda oluyor yerleşme kanaması olabilir mi
  5. Yerleşme Kanaması Adet Kanamasına Benzer mi

Yerleşme Kanaması Adet Kanamasına Benzer mi

Yerleşme Kanaması Adet Kanamasına Benzer mi- Bu yazımızda yine hanımların çok merak ettikleri sorulardan birine değineceğiz. Başlıkta da görüldüğü üzere yerleşme kanaması diye bildiğimiz implantasyon kanaması adet kanaması ile çok karıştırılır. Yerleşme kanaması nedir? Yerleşme kanaması adet kanamasından farklı mıdır? gibi sorulara doğru detaylı şekilde yanıt vermeye çalışacağız. Bu konuda...

Sayfayı Paylaş