gebe
  1. karameleğim mm

karameleğim mm Forum Okuru

yerleşme manaması nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında karameleğim mm tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım hamilelik için uğraşıyorum da bu yerleşme kanaması tam olarak nedir hamilelikte ne gibi etkisi vardır. Yani ufaktan kanamam var gibi ama adet gibide değil ben çok çoçcuk istiyorum. bu ay umutluyum adetimin üzerinden iki gün gğeçtig böyle kahverengi gibi leke şeklinde bir kez bi kanama oldu test yaptırmayada korkuyorum acaba bu bendeki yerleşme kanaması mıdır tam olarak yerleşme kanamasını biriniz bana açıklayabilir mi

yerleşme manaması nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yerleşme kanaması birşeyler söyleyin ne ooluuuuuuuuuuuuurrrrrrrrr?

yerleşme kanaması birşeyler söyleyin ne ooluuuuuuuuuuuuurrrrrrrrr?

yerleşme kanaması yerlesme kanamasi adetime sadece bir gün kaldı.dün gece bir damla ne kahverengi nede kırmızı pembe gibi ama çok küçük bir akıntı vardı.yerleşme kanaması olabilirmi?idrar tortuları kasık batmaları halsizlik iştah artması sık rüya görmek ilk defa bugün sol ayak bileğimde şiddetli bir ağrı var birşeyler söyleyin llütfennnnnnn.
  2. yerLeşme kanaması mı acaba?

yerLeşme kanaması mı acaba?

kızLar adetime 10 gün var ama dün akşam Leke gibi kan geLdi...adet mi deği L mi anLıyamadım... yardım edin...
  3. Implantasyon Yerleşme Kanaması Nedir?

Implantasyon Yerleşme Kanaması Nedir?

yerleşme kanaması nedir,yerleşme kanaması nasıl olur,yerleşme kanaması nasıl anlaşılır,gebelik belirtisi yerleşme kanaması,implantasyon yerleşme kanaması hakkında bilgiler Halk arasında üstüne görme olarak da bilinen implantasyon kanaması gebeliğin en erken belirtilerinden biridir. Döllenmiş yumurtanın rahim duvarına yerleşmesi sırasında meydana gelir ve döllenmenin ardından yaklaşık 6-12...
  4. YERLEŞME KANAMASI

YERLEŞME KANAMASI

BEN OVULASYON TESTİ İLE YUMURTLAMA TAKİBİ YAPTIM POZİTİF OLDUĞU GÜNLERDE VE SİLİKLEŞTİĞİ GÜNDE İLİŞKİ OLDU 6 GÜN SONRA PEMBE AKINTIM OLDU AMA İDRAR YAPARKEN SONUNDA AŞIRI YANMA VAR İDRAR SONUNDA PEÇETE İLE SİLİNCE AÇIK PEMBE ÇOK AZ KAN GELİYOR BU YERLEŞME KANAMASI MI TEST YAPSAM ÇIKAR MI?
  5. Yerleşme Kanaması Adet Kanamasına Benzer mi

Yerleşme Kanaması Adet Kanamasına Benzer mi

Yerleşme Kanaması Adet Kanamasına Benzer mi- Bu yazımızda yine hanımların çok merak ettikleri sorulardan birine değineceğiz. Başlıkta da görüldüğü üzere yerleşme kanaması diye bildiğimiz implantasyon kanaması adet kanaması ile çok karıştırılır. Yerleşme kanaması nedir? Yerleşme kanaması adet kanamasından farklı mıdır? gibi sorulara doğru detaylı şekilde yanıt vermeye çalışacağız. Bu konuda...

Sayfayı Paylaş