gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yeryüzünde en çok yağış alan yerler, bölgeler neresidir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım yeryüzünde dünyanın en çok yağış alan bölgeleri ve yerleri nerede bulunmaktadır isimleri nelerdir.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

3. Omr.93.TR.D

Omr.93.TR.D Forum Okuru

1) Ekvator çevresi

2) Muson iklim bölgesi (dünyanın en fazla yağış alan merkezi bu iklim kuşağında Çerapunçi’dir. 12000 mm yağış alır.)

3) Ilıman kuşak karalarının batısı

yeryüzünde en çok yağış alan yerler, bölgeler neresidir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadının en tatlı yeri neresidir?

Kadının en tatlı yeri neresidir?

kadının en tatlı yeri henüz kırılmamışsa kalbidir bir kadının en güzel yeri neresidir bir güzel neresidir henüz kırılmamışsa kalbidir Arkadaşlar internette dolaşırken kadınlarla ilgili çok hoşuma giden bir yazıyı paylaşmak istiyorum sizinle.. Bana göre yazıdaki benzetmelerin ve sözlerin düşündüğün zaman öyle anlamlı ki tabi ki anlayana.:) İşte o yazı arkadaşlar:tik: Henüz kırılmamışsa...
  2. Kadının En Tatlı Yeri Neresidir?

Kadının En Tatlı Yeri Neresidir?

kızların en tatlı yeri Çok hoşuma gitti paylaşmak istedim... Henüz kırılmamışsa kalbidir. Kırılmışsa ıslak bakan gözleri. Artık ağlayamıyorsa dudağının kenarına yerleşmiş hüznü. Hüznü bile hissetmiyorsa artık buz tutmuş parmakları Isınmıyorsa konuşmuyorsa ve artık hiç gülmüyorsa.. anılarda kalmış çocukluğudur. Ama muhakkak tatlı bir yeri vardır kadının. Yeter ki severek bakan...
  3. Dünyanın En Çok Yağış Alan Bölgeleri Neresidir?

Dünyanın En Çok Yağış Alan Bölgeleri Neresidir?

dünyanın en çok yağış alan bölgeleri neresidir nerededir isimleri ne kadar yağış alır listesi ile ilgili bilgiler burada melekler Yağış deyince benim aklıma nedense hep İngiltere gelir melekler :) Her zaman yağmurlu havasıyla bildiğimiz kasvetli,soğuk,yağmuru eksik olmayan İngiltere :) Ama tabi ki dünyanın en çok yağış alan bölgesi İngiltere değildir.Lisede ki coğrafya derslerinden de...
  4. Türkiyede En Çok Yağış Alan Yerler Nerelerdir?

Türkiyede En Çok Yağış Alan Yerler Nerelerdir?

Merhaba millet Türkiyede En Çok Yağış Alan Yerler Nerelerdir?
  5. Ülkemizde En Çok Yağış Alan Yerler Nerelerdir?

Ülkemizde En Çok Yağış Alan Yerler Nerelerdir?

Türkiyede En Çok Yağış Alan Yerler Ülkemizde En Çok Yağış Alan Yerler Nerelerdir Evet Melek'ler, kış mevsiminin en diplerini yaşadığımız bu günlerde, yağmur, kar, soğuk derken, insan ülkemizde ki en yağışlı yerler neresi diye merak ediyor. Şahsen bende ettim ve araştırdım, bakın ülkemizde en yağışlı bölge neresiymiş Melek'lerim.:) Türkiye'nin En fazla yağış alan bölgesi Karadeniz Bölgesi...

Sayfayı Paylaş