Yeşil Bisiklet Kanal 7'de Başlıyor!

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

yeşil bisiklet nedir, yeşil bisiklet ne zaman başlıyor, yeşil bisiklet hangi kanalda
    Kanal 7 ekranların da yepyeni bir program olan "Yeşil Bisiklet" 28 Eylül 2013 Cumartesi günü başlıyor.

Doğayı seven ve bahçe işlerine meraklı olanların oldukça dikkatini çekecek olan program hakkın da detaylı bilgi sahibi olmak isteyenler için gereken bilgiler sizlerle...

yesil bisiklet.jpg

Yeşil Bisiklet Kanal 7'de Başlıyor! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Hakan Peker - Yeşil Yeşil

Sende bu güzellik varken Bakılmazmı yeşil gözlüm Bu gönül senin aşkına Yakılmazmı yeşil gözlüm Yeşil gözlerinde sevda Yeşil gözlerinde bela Beni düşürdü bu yola Senin yeşil gözelerin Beni düşürdü bu hala Senin yeşil gözlerin Bomboş kalmışsa sokaklar Karanlıklar bizi saklar İşte o an o dudaklar Öpülmezmi yeşil gözlüm Yeşil gözlerinde sevda Yeşil gözlerinde bela Beni düşürdü bu yola Senin...
  2. Emel Sayın - Bak Yeşil Yeşil

bak yeşil yeşil nota kapat gözlerini kimse görmesin notaları bak notaları şarkısının yalnız benim için Kapat gözlerini kimse görmesin Ylnız benim için bak yeşil yeşil özlerin kimseye ümit vermesin Yalnız benim için bak yeşil yeşil Seni öyle sevdim ölürcesine Tanrının yazdığı şiircesine İçimden geçeni bilircesine Yalnız benim için bak yeşil yeşil.
  3. yeşil yeşil imzalar

yeşil imzalar
  4. Yeşil Yeşil Yemyeşil

Yeşil benim rengim diyorsanız ve ayakkabıdan elbiseye şapkadan aksesuara bütün eşyalarında yeşili severek kullanıyorsanız birde bunlara bakın derim.. Meleklerim sizin için yeşil renkli kıyafetler seçtim...Ayakkabı, çanta, elbise, şapka aklınıza ne gelirse burda :tik:
  5. Yeşil seven meleklere yeşil yatak odaları

Yatak odası dekorasyonu Yeşil yatak odası Yatak odamızı krem- altın sarısı şıklığı ile döşedik. Sade bir yatak odamız var. Düşündüm de yeşil rengi sevmeme rağmen evimin hiç bir odasında yeşili kullanmadım. Ama bu yeşil tonlu yatak odalarını gördüğümde çok beğendim.
  6. Kanal D Yemek Takımı Programı Başlıyor!

kanal d yemek takımı, yemek takımı programı, kanal d yemek takımı programı Sevgili melekler, ünlü televizyon kanalı ABC'de yayınlanan bir program çok yakında Kanal D'de yayınlanmaya başlayacak. Amerika'nın en çok izlenen programlarından birisi olan "The Chew" ilk kez bugün Kanal D ekranlarında yayıına girdi Amerikan'ın en ünlü isimlerinden, Carla Hall, Clinton Kelly, Daphne...
  7. Yepyeni Dizi "Urfalıyım Ezelden" Kanal D' de Başlıyor

urfalıyım ezelden dizisi hangi kanalda, urfalıyım ezelden dizi fragmanı, urfalıyım ezelden dizi oyuncuları Son yıllar da yerli diziler inanılmaz derecede ilgi görerek kaliteli yapımlar birer birer imzalarını atmaya başladı. Bazı diziler oldukça fazla reyting alarak izleyiciden de tam not alıyorlar. Bazıları ise reyting kurbanı olarak ne yazık ki başladıktan kısa bir süre sonra final yapmak...

Sayfayı Paylaş