gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Yeşil cay Gözlere bakım yapar

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

yeşil çay Yeşil çayı sadece içmekle kalmayıp arada gözlerinizin sağlığı içinde kullanabilirsiniz uzmanlara göre yeşil çay göz sağlığı için çok iyi geliyor ve gözlerin bakımını sağlıyor [​IMG]
    içinde bol miktarda E vitamini barındırdığı için yeşil çay gerçek bir cilt balsamıdır. E vitamini, hücrelerin yapısını bozan serbest radikalleri (agresif Oksijen molekülleri) etkisiz hale getirir. Bu da cildi yaşlanmanın etkilerine karşı korur. Bundan başka yeşil çay, içinde bulunan doğal Maddeler sayesinde, gözkapaklarındaki şişliklerin, gözyaşı torbalarının inmesini sağlar. En iyisi şu kompresleri uygulayın: 2 fincan yeşil çay poşetini bir fincana veya küçük bir tasa koyup üzerine Sıcak Su dökün. 5 Dakika demlenmeye bırakın, sonra hafifçe sıkın. Bu iki poşeti 10 dakika gözlerinizin üzerinde bekletin.

Yeşil cay Gözlere bakım yapar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asya - Gözleri Hüzün Yeşili

Asya - Gözleri Hüzün Yeşili

Asya - Gözleri Hüzün Yeşili bu günde dün gibi yaşanmadan geçti gitti gözleri hüzün yeşilı ben varsam yaşıyorsam dünyada sen gibi senin gibi sen yoksan ben olmam kı gün gibi güneş gibi sen yoksan ben olmam kı yıllar desen seninle geçtı bu yollar desen şenle tükendi her şey her an seninle güzeldi ama senden sonra yıllar desen yorgun yetimdi o kırık dökük evler gibiydi gözleri...
  2. Emel Sayın - Bak Yeşil Yeşil

Emel Sayın - Bak Yeşil Yeşil

bak yeşil yeşil nota kapat gözlerini kimse görmesin notaları bak notaları şarkısının yalnız benim için Kapat gözlerini kimse görmesin Ylnız benim için bak yeşil yeşil özlerin kimseye ümit vermesin Yalnız benim için bak yeşil yeşil Seni öyle sevdim ölürcesine Tanrının yazdığı şiircesine İçimden geçeni bilircesine Yalnız benim için bak yeşil yeşil.
  3. Bak Yeşil Yeşil....

Bak Yeşil Yeşil....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Tripkolic - Gözlerinin Yeşilini Özledim

Tripkolic - Gözlerinin Yeşilini Özledim

Olamaz olamaz sensiz yarim Kabir azabından beter halim Acılar bütün derdim Sensiz bir dünyayı neyleyim Olamaz olamaz sensiz yarim Kabir azabından beter halim Acılar bütün derdim Sensiz bir dünyayı neyleyim Gözlerimi kapadım Çizdim seni kalbime Açmam nafile İsteme son nefesimde Ellerinde ben yoksam Sende olma hiçbir yerde Sadece benim ol Hayata döndür yine beni Aç kapılarını zorlama...
  5. gözlerinin yeşilini özledim!!

gözlerinin yeşilini özledim!!

Olamaz olamaz sensiz yarim Kabir azabından beter halim Acılar bütün derdim Sensiz bir dünyayı neyleyim Gözlerimi kapadım çizdim seni kalbime açmam nafile isteme son nefesimde ellerinde ben yoksan sende olma hiç bi yerde. Sadece benim ol hayata döndür yine beni aç kapılarını zorlama dünyanda dönmez ki bensiz bilirim soluk almak senin için çok zor. Bu yolda söz verdik pes etmek yakışmaz...

Sayfayı Paylaş