gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113

Yeşil çayla cilt bakım önerileri

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

Yeşil çayın faydaları saymakla bitmiyor.Binbir derde deva olan yeşil çay, güçlü bir antioksidan olma özelliği ile,kanserden,kalp hastalığına,kötü kolesterolden,metebolizmayı hızlandırmasına,kilo vermeye ,diş hastalıklarına kadar bir çok hastalığa iyi gelmektedir.Bunların yanı sıra cilt bakımı için de kullanılır.Bir çok cilt sorununa iyi gelen yeşil çaydan kremler ,şampuanlar,kozmetikler üretilmektedir.Biz bu konumuzda yeşil çayın cilt üzerindeki olumlu etkileri hakkında bilgiler vereceğiz.Öncesi Yeşil çayın zararları varmı , Yeşil çayın faydaları ve kullanım alanları adlı konularımızı da incelemenizi öneriyoruz.

yeşil çay.jpg

Yeşil çayın güçlü bir antioksidan özelliğinin bulunduğunu açıkladık.Hücre yenileme özelliği bulunan yeşil çayın cilt sorunları için de birebir olduğunu biliyormusunuz.Özelliklede cilt renginde koyulaşma olanlar,akne sivilce sorunu olanlar,cildinde sarkma ve kırışıklıklar başlayanlar vereceğim önerilerle sizlerde yeşil çayın mucizesine şahit olucaksınız.

Demlediğiniz yeşil çayı buz kalıplarına dökün ve her sabah güne başlarken bu buz parçalarıyla cildinize masaj yapın.

Yeşil çay tonik ; Demlenen yeşil çaya limon sıkın ve hazırladığınız karışımı paumuk yardımıyla yüzünüze tatbik edin.

Yeşil çay krem ; Bildiğiniz üzere yeşil çaydan üretimiş bir çok kozmetik ürünü raflarda görmek mümkün.Daha önce suyla hazırladığım kremimi şimdi yeşil çay ile yapıyorum.1 çay bardağı yeşil çaya bebek pudrası dökün içine 1 yemek kaşığı halis zeytin yağı ekleyin ve sürekli karıştırarark ocakta krem kıvamına gelinceye kadar karıştırın.Krem kıvamını alan karışımı kapaklı cam kapta muhafaza edin.Sadece geceleri bu kremi yüzünüze sürün.Cildinizdeki değişimi fark ediceksiniz.Yeşil çayla ilgili verdiğimiz önerileri uygulayanlar olursa lütfen yorumlarını bizlerle paylaşsın.

Yeşil çayla cilt bakım önerileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yorgun ciltlere bakım önerileri

Yorgun ciltlere bakım önerileri

Yorgunluk, stres ve olumsuz dış faktörler, cildimizin canlılığını yok eden en önemli etkenler. Ama birkaç pratik makyaj hilesiyle yüzdeki tüm yorgunluk belirtilerini ortadan kaldırmak mümkün. Göz çevresinde oluşan halkaları yok etmenin en bilindik yollarından biri göz altı kapatıcıları. Kaliteli bir kapatıcı hem koyu halkalardan hem de yorgunluk izlerinden kurtulmayı sağlıyor. Ayrıca yüze...
  2. genç meleklere cilt bakım önerileri

genç meleklere cilt bakım önerileri

Cilt bakımı genç yaşlarda başlıyor.Sorunlu bir cilt istemiyorsanız bu öneriler sizin için:) Genç yaşlarda cilt bakımının önemi adet dönemiyle başlar. Zira hormonal değişimle beraber cildin yapısı değişime uğrar. Bu hormonal değişim sonucu ciltte bir dizi problemler başlar. Örneğin sivilcelenme, akne, siyah nokta, aşırı kuruluk veya aşırı yağlanma gibi. Bu yaşların başlaması ile birlikte...
  3. Yağlı Ciltler İçin Bakım Önerileri

Yağlı Ciltler İçin Bakım Önerileri

cilt bakımı, yağlı ciltler için bakım, yağlı cilt için öneriler, yağlı cilt icin maskeler, yağlı cildin bakımı Her cilt tipinin ayrı bir bakıma ihtiyacı vardır...Yağlı bir cilde sahipseniz yapmanız gerekenler bayanlar... Temizleme Her sabah: Yüzünüzü losyonla temizleyin. Her akşam: Yüzünüzü ve boynunuzu, alışkanlığınıza göre, sabun, krem veya köpükle yıkayın. Ilık suyla...
  4. 2012 için cilt bakım önerileri

2012 için cilt bakım önerileri

arkadaşlar sizleri takip ediyorum cilt bakımına dair bilgilerinize güveniyorum ve bana 2012 için cilt bakım önerilerinde bulunmanızıda bekliyorum. şimdiden tşkler
  5. Ebru şallıdan cilt bakım önerileri

Ebru şallıdan cilt bakım önerileri

Tabii ki kan dolaşımınızı hızlandırmanız selülit sorunu için çok önemli. Egzersiz yapmak, tempolu yürüyüş ve pilates. Bacak ve kalça çalıştıran egzersizleri tercih etmelisiniz. Özellikle ödem indiren ve yağ yakan pilates egzersizlerini barındıran selülit savar DVD ve skinny jeans egzersizleri öneriyorum. Kısa sürede çok güzel sonuçlar alabilirsiniz. Sporda sonuç odaklı bölgesel pilates...

Sayfayı Paylaş