gebe
  1. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

yeşil düzce

Konu, 'Çöplük' kısmında gurbet kuşu tarafından paylaşıldı.

yeşil düzce düzcenin uydu görüntüleri düzcede gezilecek yerler düzcenin görünümü gezilecek yerleri
    .

Akçakoca

Şehir Merkezi

Düzce Hava Fotoğrafı

Kurugöl

Kalıcı Konutlar Kuşbakışı

Düzce Uydu Görüntüsü

Düzce

Samandere Şelalesi

Kalıcı Konutlar

Eski Düzce

Güzeldere Şelalesi

Düzce İlçeleri

Tarihi Düzce Fotoğrafları

Efteniye Gölü

Gölyaka Kültür Parkı

Akçakoca Limanı

Samandere Şelalesi Yürüyüz Yolu

Yayla Köyü

Topuk Yaylası

Düzce Haritası

ben düzcede büyüdüm ama büyüklerimiz trabzondan göç etmişler lazım yani düzceyi çok seviyorum yemyeşil biryerdir ormanlarla kaplıdır tütünüyle meşhurdur tütün kolonyası çok güzeldir depremden sonra kendini zor toplamasına rağmen şimdi yapıları çarşısı çok güzel oldu en güzel alabalıkları düzcedeki balık tesislerinde bulabilirsiniz gezilecek güzel yerleri vardır piknik için idealdir (yaaaa ben düzceyi çoooooook özledim)hepinizi düzceye gezmeye davet ediyorum

Son düzenleme: 3 Haziran 2008
  2. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yeşil düzce

düzceye yakın tatil yerleri
    abatnt

yedigöller

gölcük

samandere şelalesi

3. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

emeğine sağlık,teşekkürler...
    ben de düzcedeyim ;)

4. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

teşekkürler böğürtlen düzcenin neresindesin canım

5. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
  6. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

sanada teeşekkürler canım izmirli

yeşil düzce konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. DÜzce

DÜzce

DÜZCE GENEL BİLGİLER Yüzölçümü: 1065 km2 Nüfus: 156.326 (2000) İl Trafik No: 81 Düzce Batı Karadeniz8217;in tek antik kenti olarak ayakta kalan, günümüzün önemli idari, ekonomik ve sosyal gelişmelerle hep yükselme yolunda; bir çok alanda gelişimini sağlayacak alt yapısı mevcut; ancak 17 Ağustos ve 12 Kasım 1999 Depremlerinden sonra kısa sürede yeniden kalkınabilmesi için; 09 Aralık...
  2. Yeşil yeşil....

Yeşil yeşil....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Düzce Ekonomisi

Düzce Ekonomisi

Düzce ekonomisinin dinamik bir yapıya sahip olduğu söylenebilir. Bu dinamikliğinde iki metropol kent arasında oluşu önemli rol oynar. Ayrıca ülkenin sanayi kuşağı diye ifade edebileceğimiz Marmara Bölgesi ile sınır oluşu da bunda etkendir. Metropollere mesafesi zaman açısından uzak denilemeyecek düzeyde olup 2-2,5 saatte Ankara ve İstanbul illerimize karayolu ulaşımı rahat ve güvenli şekilde...
  4. Düzce Tarihi

Düzce Tarihi

Düzce'nin tarihi 14. yy'dan daha gerisine dayanmamaktadır. Ancak Düzce’nin 8 km kuzeyinde yeralan Konuralp kasabasının tarihi MÖ 3. yy' a kadar dayanmaktadır. Konuralp'in mevcut arkeolojik eserlerden saptandığı kadarıyla zengin bir tarihi vardır. Konuralp M.Ö. 74 yılına kadar Bilecik, Bolu, Kocaeli ve Sakarya şehirlerini kaplayan bir alanda hakimiyet süren BITHYNIA Devleti'nin önemli...
  5. Düz karın

Düz karın

Arkadaşlar düz bir karına sahip olmak istiyorsanız sadece yapmanız gereken şey günde 5-10 defa köprü kurup içinizden 30'a kadar saymanız yeterli. köprü kurduğunuzda karnınızdaki kasların gerildiğini hissedeceksiniz ve inanın bana 1 hafta içinde karnınızın ne kadar düz göründüğünü farketmeye başlayacaksınız.

Sayfayı Paylaş