gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Yeşil Elbise

Konu, 'Dini Hikayeler ve Şiirler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Yolda karşılaştığımızda ezan okunuyordu. -"Gel seni camiye götüreyim" dedim. "Bugün cuma biliyorsun."
    -"Sende benim camiye gitmediğimi biliyorsun."dedi.
    -"Biliyorum ama sebebini gerçekten merak ediyorum."
    -"Ne bileyim, olmuyor işte. Hem pantolonumun ütüsü bozulup, dizleri çıkar diye endişe ediyorum." dedi.
    Gayri ihtiyari gülmeye başladım.
    -"Herhalde şaka yapıyorsun. Bunun için cami terk edilir mi?
    -"Ciddi söylüyorum. Giyimime ve özellikle yeşile düşkün olduğumu bilirsin."dedi.
    Gerçekten de öyleydi. Giydiği birbirinden güzel elbiseleri; mutlaka yeşilin bir başka tonundan seçer ve her zaman ütülü tutardı.
    -"Peki" dedim. "Hayatında hiç camiye gitmedin mi?"
    -"Çocukken dedemle birkaç kere gitmiştim. Hem o yaşlarda dizlerimin aşınacak diye herhalde endişe etmiyordum. Fakat artık camiye gidebileceğimi zannetmiyorum."
    Söyledikleri beni son derece şaşırtmış ve bu konuyu açtığıma pişman etmişti. Daha sonra tokalaşıp ayrıldık. Onunla konuşmamızdan iki ay sonra; kendisinin camide olduğunu söylediler. Hemen gittim. Bahçedeki namaz saflarının en önünde duruyordu ve yine yeşiller vardı üzerinde. Yavaşça yanına yaklaştım ve Kısık bir sesle:
    "Hani camiye gelmeyecektin ?" dedim
    Hiç sesini çıkartmadı. Çünkü musalla taşının üzerinde, yeşil örtülü bir tabut içinde yatıyordu.

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yeşil Elbise
    emeğine sağlık

Yeşil Elbise konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeşil elbise

Yeşil elbise

Yolda karşılaştığımızda ezan okunuyordu. -Gel seni camiye götüreyim, dedim. Bugün Cuma biliyorsun. -Sen de benim camiye gitmediğimi biliyorsun, dedi -Biliyorum ama, sebebini gerçekten merak ediyorum. -Ne bileyim olmuyor işte, dedi. Hem pantolonumun ütüsü bozulup, dizleri çıkar diye endişe ediyorum. Gayri ihtiyari gülmeye başladım. -Herhalde şaka yapıyorsun, dedim. Bunun için cami terk...
  2. Satılık Yeşil elbise buyrun içeri

Satılık Yeşil elbise buyrun içeri

her bedene olur etiketi üzerinde arkadaşlar
  3. yeşil elbise

yeşil elbise

Yeşil Elbise Yolda karşılaştığımızda ezan okunuyordu. -Gel seni camiye götüreyim,dedim.Bugün Cuma biliyorsun. -Sen de benim camiye gitmediğimi biliyorsun,dedi -Biliyorum ama,sebebini gerçekten merak ediyorum. -Ne bileyim olmuyor işte,dedi.Hem pantolonumun ütüsü bozulup,dizleri çıkar diye endişe ediyorum. Gayri ihtiyari gülmeye başladım. -Herhalde şaka yapıyorsun,dedim.Bunun için cami...
  4. İbret Alalım..Yeşil Elbise.

İbret Alalım..Yeşil Elbise.

yeşil elbise, tabut, caminin önemi, vefat etmek,dini hikayeleri bulabilirsiniz Nasıl bir hikaye ya tüylerim ürperdi... Yolda karşılaştığımızda ezan okunuyordu. “-Gel seni camiye götüreyim”, dedim. “Bugün Cuma biliyorsun.” “-Sen de benim camiye gitmediğimi biliyorsun,” dedi “-Biliyorum ama, sebebini gerçekten merak ediyorum.” “-Ne bileyim olmuyor işte”, dedi. “Hem pantolonumun...
  5. Desenli Yeşil Elbise Modelleri lazım

Desenli Yeşil Elbise Modelleri lazım

hanımlar ben yeşil rengi çok seviyorum duydum ki bu sene desenli kumaşlar çok modaymış bu yüzden bende sizden Desenli Yeşil Elbise Modelleri paylaşımında bulunmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş