gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

''Yeşil Fener'' (Green Lantern) Filmi Tanıtımı ve Fragmanı

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

yeşil fener, tanıtımı, fragmanı, konusu, gösterim tarihi, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler

Yönetmen : Martin Campbell
    Senaryo : Greg Berlanti, Michael Green
    Oyuncular : Ryan Reynolds, Blake Lively, Peter Sarsgaard, Mark Strong, Temuera Morrison
    Filmin Türü : Aksiyon, Bilim Kurgu
    Orijinal Adı : Green Lantern
    Yapımcı Firma : Warner Bros. Pictures
    Yapım Yılı : 2011
    Yapım Ülkesi : ABD
    Orijinal Dili : İngilizce
    Vizyon Tarihi : 29.07.2011

Gizemli bir evrende yüzyıllardır var olan küçük ama güçlü bir birlik vardır: Yeşil Fener Kolordusu olarak adlandırılan barış ve adalet koruyucuları. Gökadalarda düzeni koruyacaklarına söz veren birliğinin her üyesi, onlara süper güç veren bir yüzük takar. Ama Parallax adında yeni düşmanları evrendeki güç dengesini bozmaya kalkışınca, kaderleri seçilen ilk insan, yeni asker Hal Jordan’a emanet edilir.

2. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    28
    3d sine gitmek lazım varsa

''Yeşil Fener'' (Green Lantern) Filmi Tanıtımı ve Fragmanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ''40'' Filmi Fragmanı ve Tanıtımı

''40'' Filmi Fragmanı ve Tanıtımı

40, fragmanı, tanıtımı, temmuz 2011, konusu, ile ilgili bilgiler burada melekler Yönetmen: Emre Şahin Oyuncular: Ntare Guma Mbaho Mwine, Deniz Çakır, Ali Atay, Kwesi Boakye, Kristolyn Lloyd, Yosi Mizrahi Senaryo: Emre Şahin Görüntü Yönetmeni: Clint Lealos Sanat Yönetmeni: Işıl Çağlar Narler Tür: Dram Süre: 89 dk. Yapım: 2009, Türkiye Dağıtım: Tiglon Film Resmi Web Sitesi:...
  2. Karaoğlan Filmi Tanıtımı ve Fragmanı

Karaoğlan Filmi Tanıtımı ve Fragmanı

Bu konu; karaoğlan filmi tanıtımı ve fragmanı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, büyükl bir bütçeyle çekilen Karaoğlan filminin ilk fragmanı yayınlandı. Karaoğlan çizgi romanlarının günümüz sinema teknikleriyle sinemaya uyarlanmış hali olan bu filmin yönetmenliğini Kudret Sabancı yaptı. Başrollerinde Volkan Keskin, Hakan Karahan, Özlem Yılmaz, Müge Boz ve Hasan Yalnızoğlu...
  3. Selam Filmi Tanıtımı ve Fragmanı

Selam Filmi Tanıtımı ve Fragmanı

Bu sayfa; Selam Filmi Tanıtımı ve Fragmanı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler yönetmen Levent Demirkale'nin çektiği başrollerinde Fatma Karanfil, Burçin Abdullah ve Yunus Emre Yıldırımer gibi isimlerin yer aldığı, yurtdışındaki 3 Türk öğretmenin hayatını anlatan Selam filmi hayli ilgi gördü. İşte o filmin tanıtımı, konusu ve fragmanı... Yapım: 2013 - Türkiye Tür: Dram...
  4. İntikam Benim Filmi Tanıtımı ve Fragmanı

İntikam Benim Filmi Tanıtımı ve Fragmanı

Bu sayfa; İntikam Benim Filmi Tanıtımı ve Fragmanı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bu hafta vizyona gien filmlerden biri İntikam Benim. Patronu yüzünden Karısı ve kızının intikamını almaya çalışan bir adamın hikayesini anlatan filmde Yer Altın Dünyasının Lideri'nin sağ kolu olan infazcı'nın önünde kimse duramıyor. Başrollerinde Colin Farrell, Terrence Howard, Noomi Rapace,...
  5. "Tamam mıyız?" Filmi Tanıtımı ve Fragmanı 2013

"Tamam mıyız?" Filmi Tanıtımı ve Fragmanı 2013

tamam mıyız filmi, çağan ırmak tamam mıyız, çağan ırmak filmleri Sevgili melekler, 27 Kasım akşamı gala gecesi düzenlene ve ilk gösterimi yapılan senaristliğini ve yönetmenliğini Çağan Irmak'ın yaptığı "Tamam mıyız?" filmi bugün vizyona girdi. Aslı Enver, Gürkan Uygun, Aras Bulut İynemli, Sumru Yavrucuk ve Deniz Celiloğlu gibi isimlerin rol aldığı filmde kullanılan müzikler...

Sayfayı Paylaş