gebe
  1. Yesil Gözlü

Yesil Gözlü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Yesil Gözlü geldi....

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında Yesil Gözlü tarafından paylaşıldı.

yeşil göz avatarları yeşil gözlüm şiir gözle ilgili şiirler gözlerle ilgili şiirler gözlerle şiir Merhaba Melekler ben geldim, benide araniza alirmisiniz:bananaparty::bananaparty::bananaparty:

Son düzenleme: 8 Aralık 2007
  2. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Yesil Gözlü geldi....
    Hosgeldin canim benim, burayi cok sevecegine eminim.... hosgeldin aramiza

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

aramıza hoşgeldin bol paylaşımlar keyifli forumlar dilerim

4. Yesil Gözlü

Yesil Gözlü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Coook tsk ederim ecelin abla :)

Yesil Gözlü geldi.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yesil Soslu Tavuk Sarma

Yesil Soslu Tavuk Sarma

tavuk biftek sarma tavuk sarma resimli soslu Malzemeler 2 Adet Tavuk Biftek (125'er gr.) 3 Yemek Kaşığı Kıyılmış Maydanoz 1 Yemek Kaşığı Hardal 1 Tatlı Kaşığı Sıvı Yağ 1 Su Bardağı Tavuk Suyu Tuz , Karabiber 300 gr. Haşlanmış Patates 1 Tatlı Kaşığı Nişasta Yapilis Tarifi Tavuk bifteği tuzlayıp biberleyin. 2 yemek kaşığı maydanozu hardal ile karıştırıp bifteklerin üzerine sürün,...
  2. zeytinyagli yesil fasulye

zeytinyagli yesil fasulye

zeytinyağlı yeşil fasülye zeytinyağlı yeşil fasulye fasulye yapılışı fasulyenin yapılışı yemekleri - malzemeler- 1 kg taze fasulye 1 adet sogan 1 adet domates 3 corba kasigi zeytinyagi bir tutam tuz biraz seker Yapilisi fasulyeleri yikayip ufak ufak dograyin.sogani,domateside ufak bir sekilde kup kup dograyin.tencerenin altina zeytinyagini koyun ustunede fasulyeyi soganlari onun...
  3. yesil elbise

yesil elbise

Yesil Elbise Yolda karşılastığımızda ezan okunuyordu. -"Gel seni camiye götureyim" dedim. "Bugün cuma biliyorsun." -"Sende benim camiye gitmedigimi biliyorsun."dedi. -"Biliyorum ama sebebini gerçekten merak ediyorum." -"Ne bileyim,olmuyor işte. Hem pantolonumun ütüsü bozulup,dizleri cıkar diye endişe ediyorum."dedi. Gayri ihtiyari gülmeye...
  4. Yesil Elbise

Yesil Elbise

Yolda karşılastığımızda ezan okunuyordu. -"Gel seni camiye götureyim" dedim. "Bugün cuma biliyorsun." -"Sende benim camiye gitmedigimi biliyorsun."dedi. -"Biliyorum ama sebebini gerçekten merak ediyorum." -"Ne bileyim,olmuyor işte. Hem pantolonumun ütüsü bozulup,dizleri cıkar diye endişe ediyorum."dedi. Gayri ihtiyari gülmeye başladım....
  5. yesil yeşil

yesil yeşil

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş