gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yeşil Kartlılar Genel Sağlık sigortasına başvurup gelir tespiti yaptıracak mı ?

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

31/01/2012 tarihine kadar yeşil kartınız var ise sizlerde SGK genel müdürlüklerine başvuru yapacaksınız. Bu durumdan asla korkmayın arkadaşlarım. Devletin size vermiş olduğu yeşil kart iptal edilerek gerçekten hakkı olan insanların bu imkanları yeni yasaya göre iptal edilerek daha kapsamlı ve iyi bir şekle getirelecektir. Hatırlarsınız gerek çevrenizde gerekse aldığınız duyumlarda, parası malı mülkü olan insanlarında yeşil kartlarının olduğu ve haksız yere bu durumdan nemalandıklarını duymuşsunuzdur yada biliyoruz. Bu yasa ile bunların tamamının önüne geçilecek.

Yeşil kartınız artık iptal, sizde başvuru yapacak ve yeni sgk dan yani yeni genel sağlık sigortasından faydalanacaksınız. Komisyon sizin gelirinizi tespit ederek ödeyeceğiniz minimum tutarı çıkartacaktır. Eğer bir birikiminiz ve hayatınızı devam ettirmek için alacağınız para asgari ücret civarında ise siz aile reisi olarak her ay 35 tl civarında para ödeyecek ve eşiniz ve çocuklarınızı bu kanundan yararlandıracaksınız.

Yeşil Kartlılar Genel Sağlık sigortasına başvurup gelir tespiti yaptıracak mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeşil kartlılar kanun yürürlüğe girdikten sonra sağlık hizmetlerinden

Yeşil kartlılar kanun yürürlüğe girdikten sonra sağlık hizmetlerinden

Yeşil kartlılar kanun yürürlüğe girdikten sonra sağlık hizmetlerinden faydalanmaya devam edecekler mi? Yeşil kartlılar Kanunun yürürlüğe girdiği tarih itibariyle 2 yıl süreyle sağlık hizmetlerinden faydalanacaklar, 2 yılın sonunda ise primleri devlet tarafından ödenmek suretiyle genel sağlık sigortasından yararlanmaya devam edeceklerdir.
  2. Genel sağlık sigortasından yararlanmak için nereye başvurulur?

Genel sağlık sigortasından yararlanmak için nereye başvurulur?

Merhabalar benim yaşım 24 şu anda bir yerde çalışmıyorum. Sağlığımda zaten kötü durumda. Genel sağlık sigortasına pirim yatırayım ve sağlıktan yararlanayım diye düşünüyorum. Bu Gss den yararlanmak için nereye başvuruluyor hangi belgeyi istiyorlar ve pirim ödemesi hesabı nasıl yapılıyor.? Teşekkürler.
  3. Genel Sağlık Sigortasına Başvurmazsanız Ne Olacak?

Genel Sağlık Sigortasına Başvurmazsanız Ne Olacak?

Genel Sağlık Sigortasına Başvurmazsanız Ne Olacak? Benim başvuru yapmam lazım ama ben yapmak istemiyorum acaba Genel Sağlık Sigortasına Başvurmazsak Ne Olacak?
  4. Dikkat! Genel Sağlık Sigortasına Başvurmazsanız Ne Olacak Hakkında Bilgi

Dikkat! Genel Sağlık Sigortasına Başvurmazsanız Ne Olacak Hakkında Bilgi

Genel Sağlık Sigortasına Başvurmazsanız Ne Olur Genel Sağlık Sigortasına Başvurmazsanız Ne Olacak Hakkında Bilgi Ben Genel Sağlık Sigortasına başvuru yapmak istemiyorum, aman şimdi kim Genel Sağlık Sigortasına başvuru yapmakla uğraşacak ya da gelir testi yaptıracak diyen arkadaşlarımız; Genel Sağlık Sigortasına başvuru yapmadığınız taktirde sizleri neler bekliyor, buyrun öğrenin Melek'ler;...
  5. Genel Sağlık Sigortasından Yararlanma Şartları

Genel Sağlık Sigortasından Yararlanma Şartları

genel sağlık sigortası genel sağlık sigortası şartları genel sağlık sigortasından kimler yararlanabilir Son günlerde sürekli gündemde olan ve daha önce Ocak ayına kadar alınacağı söylenen başvuruların Şubat ayında da devam edeceği açıklanan Genel sağlık Sigortası hakkında sorular sorulmaya devam ediyor melekler :) Biz de sizleri bilgilendirmek adına Genel Sağlık Sigortası şartlarını...

Sayfayı Paylaş