gebe
  1. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

yeşil,mavi gözlü memleketim BEYŞEHİR...

Konu, 'Çöplük' kısmında RoCCo tarafından paylaşıldı.

yeşil gözlü kardan adam hikayesi sarışın yeşil gözlü kız resimleri

[​IMG] Türkiye`nin en önemli tatlı su ürünü üretim merkezlerinden birisi olan Beyşehir Gölü`nün aralık ayı içerisinde aşırı soğukların ardından donmasının ardından, buz tutan kesimlerde avcılık yapılamıyor. Bunu fırsat bilerek göl kıyılarına akın eden gençler ise hem romantizm yaşıyor, hem de kardan adam yapıp kar topu oynayarak günün keyfini çıkarıyor.
    Kış mevsiminin soğuk günlerinde ekmek derdine düşen bazı balıkçılar ise kıyılarda buz tutan bölümler olmasına rağmen, buz tabakasını motorlu tekneleriyle yararak açıklara avlanmaya çıkıyor. Gölde avcıların büyük bölümü ise aşırı soğuklar ve yeterli balığın çıkmaması nedeniyle avlanmaya ara vermiş durumda bulunuyor. Bu nedenle, buz tutan sahil kesimlerinde mahsur kalan motorlu tekneler, yağan karın ardından kıyılarda güzel görüntüler sergiliyor. Beyşehirli balıkçılar, zaman zaman teknelerinin başına giderek temizlik çalışması yapıyor, av malzemelerini kontrol ediyor.

URL=http://imageshack.us][​IMG][/url]

Beyşehir tarihi köprü

Gün batımı

Köprünün ve gölün eski hali

[​IMG] Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 1024x765 ve 156KB ) Buraya Tıklayın[​IMG]

Elimdeki diğer Beyşehir Fotoğrafları.
    [​IMG] Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 800x600 ve 40KB ) Buraya Tıklayın[​IMG]

[​IMG] Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 800x600 ve 39KB ) Buraya Tıklayı

[​IMG] Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 800x600 ve 67KB ) Buraya Tıklayın[​IMG]

[​IMG] Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 800x600 ve 46KB ) Buraya Tıklayın[​IMG]

[​IMG] Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 800x600 ve 68KB ) Buraya Tıklayın[​IMG]

[​IMG] Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 800x598 ve 59KB ) Buraya Tıklayın[​IMG]

[​IMG] Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 800x600 ve 50KB ) Buraya Tıklayın[​IMG]

[​IMG] Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 800x600 ve 54KB ) Buraya Tıklayın[​IMG]

[​IMG] Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 800x600 ve 56KB ) Buraya Tıklayın[​IMG]

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: yeşil,mavi gözlü memleketim BEYŞEHİR...

valla şeker repi aldın emeğine sağlık muhteşemdiler

yeşil,mavi gözlü memleketim BEYŞEHİR... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mavİ GÖzlÜ Dev GÜneŞİ Özledİk!

Mavİ GÖzlÜ Dev GÜneŞİ Özledİk!

http://www.youtube.com/watch?v=-Til4t2Aprw&mode=related&search=
  2. Mavi Gözlü Yilan

Mavi Gözlü Yilan

rüyada mavi yılan mavi gözlü
  3. Faruk K. _ mavi gözlü

Faruk K. _ mavi gözlü

ey tanrim dinle beni bir dilegim var senden yanlizlik bir tek sana mahsus bu hayat yolculugu cekilmez yanlizlik yolla gelsin bi tane yaslanmadan ben.. mavi gözlü olsun dogru sözlü olsun sirin masum kedi gibi seytanligi olsun hem sevgilim olsun arkadasim tammam herkez baksin amma bir tek benim olsun mavi gözlu olsun dogru sözlu olsun sirin masum kedi gibi seytanligi olsun hem sevgilim...
  4. Yeşil gözlü bebişler

Yeşil gözlü bebişler

yeşil gözlü bebekler yeşil gözlü bebek resimleri kadınlar
  5. Sarışın, mavi gözlü kadınlar, dikkat !

Sarışın, mavi gözlü kadınlar, dikkat !

mavi gözlü kadınlar sarışın mavi gözlü bayanlar esmer kadınlar esmer bayanlar sarışın yeşil Ne yazıkki biz kadınların korkulu rüyasıdır kemik erimesi.Hala bunun ne olduğunu bile bilmeyen yada bu durumlarda ne yapması gerektiğini bilmeyen kadınlarımız var.. Peki bu kemik erimesi kimler için daha çok risk taşıyor?Araştırmalara göre bu riski en fazla taşıyan kişiler sarışın ve mavi gözlü...

Sayfayı Paylaş