gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yesıl mercımek 6aylık bebekler ıcın uygun mu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaslar ben üye degılım ama takıp edıyorum. benım 6bucuk aylık bı kızım var. yesıl mercımek uygun mu kızım ıcın? tarıfı ve bılgısı olan bna yardımcı olabılır mı?

yesıl mercımek 6aylık bebekler ıcın uygun mu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebekler Için Genel Beslenme

Bebekler Için Genel Beslenme

8-12 AY Bu dönemde bebeğinizin günlük 750 - 900 kaloriye gereksinimi vardır. Bunun yaklaşık 400 - 500 kalorisini anne sütü veya hazır mamadan (Yaklaşık 700-750 ml) alması gerekir. Ancak iştahının önceki aylara göre daha az olabileceğini unutmayın. Bunun nedeni, hem büyüme hızında bir azalma, hem de artık aklını çekebilecek birçok yeni ve ilginç faaliyetler olmasıdır Pütürlü Gıdalar Bebeğiniz...
  2. Bebekler Için Ninniler

Bebekler Için Ninniler

bebek ninni indir bebek ninnileri dinlemek istiyorum ninni dinlemek istiyorum ninnileri indir Bebekler Için Ninniler -------------------------------------------------------------------------------- Dandını dandını dastana Danalar girmiş bostana Kov bostancı danayı Yemesin lahanayı Eee Eee eee eee huu huu huu huu Uyusun da büyüsün ninni Tıpış tıpış yürüsün ninni E bebeğim eee E...
  3. Bebek Icin Uygun Sicaklik

Bebek Icin Uygun Sicaklik

Bebeklerin gereğinden fazla sıcak odalarda uyutulmasının ani bebek ölümlerine yol açabildiği bildirildi. Merkezi New York’ta bulunan Küçük Çocuk Ölümlerini Araştırma Vakfı tarafından yapılan araştırmada, bebekli ailelerin yüzde 63’ünün, bebeklerinin odalarının sıcaklığını 16-20 derece arasında tutmaları gerektiğini bilmediği ortaya çıktı. Araştırmada, ailelerin yüzde 62’sinin bebeklerinin...
  4. uygun mu

uygun mu

çevresi iyi toplumda iyi işi olan 50 li yaşlarda bir beyim kendimden 25 yaş küçük çalışan 5 yaşında çocuğu olan çk güzel bir bayana aşığım ve iyi arkadaşız bana güvandiğini ve beğendiğini hissediyorum onun yaşında oğlum var çevremin tepkisinden korkuma söyleyemiyorum. ilişkininbaba kız ilişkisini dönmesinden korkuyorum 2yılı geçti tanışalı açılsam doğru mu olur evlensek yaş farkı ilerde...
  5. Kızlar Tüp Bebek Dinen Uygun mudur Tartışma Konusu Buyrun Buraya...

Kızlar Tüp Bebek Dinen Uygun mudur Tartışma Konusu Buyrun Buraya...

tüp bebek,tüp bebek caizmi, Melekler Tüp bebek artık günümüzde çok yaygınlaştı.Fakat yinede bu yöntemden şikayet eden ve dinen uygun olmadığını düşünen insanlarda çok.Çünkü çevremden bazı kişiler şunu iddia etmekte bazı hastaneler tüp bebek tedavisi uygulanacak eşlere kadının kendi kocasının spermini değilde başkalarının spermlerini enjekte ediyorlarmış.. Yani durum şöle kadının...

Sayfayı Paylaş