gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

yeşil olan herşeyi giyerim diyenler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yeşil olan herşeyi giyerim diyenler
    3. çok tatlı...çok tşk

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yeşil olan herşeyi giyerim diyenler

çok hoş modeller canım saol emeğine sağlık

yeşil olan herşeyi giyerim diyenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeşil yeşil....

Yeşil yeşil....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Uğrunda Herşeyi!!!!

Uğrunda Herşeyi!!!!

BU DA TAM BENLİKMİŞŞ BE YAVVV:cry:
  3. Dansçı olsam giyerdim ama o tayt olayı beni gerdi! dedi ALİŞAN

Dansçı olsam giyerdim ama o tayt olayı beni gerdi! dedi ALİŞAN

Oyunculuğa iyice ısınan Alişan bu işin eğitimini alayım demiş, Macaristan'da bir oyunculuk okuluna yazılmış ama sadece 3 gün gidebilmiş. Ama çok "sıkı" bir nedeni var. Kendi anlatsın: "Dans dersi veriliyordu ve herkesin tayt giymesi zorunluydu. Dansçı olsam giyerdim ama o tayt olayı beni gerdi! Salona girdiğimde karşımda üç iri zenci dansçı gördüm. Taytları çok inceydi, danstan...
  4. Herşeyi olan hiçbirşeysiz kadınlar

Herşeyi olan hiçbirşeysiz kadınlar

Ne kadar sorunlu bir toplum haline geldik, mutsuzluğa bahane bulmak mutluluğa bulmaktan daha kolay oldu. Sizce de garip değil mi? Her Şeyi Olan Hiçbir Şeysiz Kadınlar! Kadınların beklentisi çok yüksektir, bu da doğaldır çünkü hayata çok değişik pencerelerden bakabilme yeteneğine sahibiz. Peki, bu yeteneğin farkında mıyız? Kendi hayatına başka açılardan bakamayan biri, yaşamın genelini...
  5. Herşeyi unutuyorum diyenler

Herşeyi unutuyorum diyenler

her şeyi unutuyorum Valla bende de balık hafızası var sanki dün ne yediğimi bile unutuyorum bana faydalı bir şey gibi gözüktü ama siz ne dersiniz meleklerim :) Cycle Life isimli kol saati konsepti, gün içinde size nerede ne yapmanız gerektiğini söylüyor! Günümüzde birçok insan, rutinleşen hayatlarından yana oldukça dertli. Ancak dünyanın sayılı tasarımcılarından biri olan Andy...

Sayfayı Paylaş