gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Yeşil perdeler ile canlı mekanlar

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Yeşil perde modeli Perde modelleri
    eğer mekanınıza canlı bir görünüm kazandırmak istiyorsanız işe perdenizden başlayabilirsiniz. Bu örnekte kullanılan yeşil perde modeli hem tarzı hem de rengi ile çok hoş bir görünüme sahip. Siz de cvanlı perde renklerini kırlent modelleri ile kombinleyerek canlı mekanlar yaratabilirsiniz.

2. AngelShe

AngelShe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Çok güzel durmuş siyah renkle yeşilin uyumu harika.

Yeşil perdeler ile canlı mekanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kabak Maskesi İle Canlı Ciltler

Kabak Maskesi İle Canlı Ciltler

kabak çeşitleri bal kabağı maskesi balkabağı maskesi kabak resmi Melişler sizler için yeni ve faydalı bir maske tarfi öğrendim.Cildinin matlığından şikayetçi melişlerimiz,cildinizin canlılık kazanması için kabak maskesi uygulayın. Bir tane kabağı soymadan pişirdikten sonra soğumasını bekleyin. Soğuduktan sonra iyice ezip içine 1 tatlı kaşığı zeytinyağı katarak karıştırın. Bu karışımı...
  2. Tomurcuklanma ile çoğalan canlılar nelerdir ?

Tomurcuklanma ile çoğalan canlılar nelerdir ?

Arkadaşlarım tomurcuklanma ile çoğalan canlılar varmış bu canlıların çeşitleri nelerdir yazabilir misiniz lütfen merak ediyorum artı lazımda zaten :)
  3. Yeşil Çay İle Zayıflayabilirsiniz

Yeşil Çay İle Zayıflayabilirsiniz

zayıflatan çaylar zayıflatan karışımlar zayıflama yöntemleri hepsi burada Melekler. Büyük bir sorun olan fazla yemek yemek,bize artı yönünden ayrı kilo olarak ta dönebiliyor.Kolay zayıflamak için yapılması gereken tariflerden birisi gün içinde tüketebileceğiniz çay.Zayıflamak için çeşitli haplardan,meyvelerden,çaylardan yararlanırız.Benim size vereceğim tarif ile haftasına etki...
  4. Uyarı levhaları ile espirili mekanlar

Uyarı levhaları ile espirili mekanlar

Mutfak uyarı levhası mutfak dekorasyonu Bu uyarı yazısı bulunan mutfak örneğini görünce gülümsedim. Ben espiri amaçlı böyle bir uyarı konduğunu düşünüyorum ama gerçektende hatırlatmak için de bu uyarı konmuş olabilir tabiki. Özellikle bu uyarı tam öğrenci evleri için sanırım. Öğrenci evlerinin mutfak dekorasyonunun olmazsa olmazı olmalı bu yazı:)
  5. Muğla ilinde ki tarihi mekanlar

Muğla ilinde ki tarihi mekanlar

Selam melekler, bana Muğlada ki tarihi mekanlar hakkında bilgi verebilirmisiniz, çok memnun olacam.Teşekkürler şimdiden :D

Sayfayı Paylaş