gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

yesil saclı emolar

Konu, 'Emo Özel Bölüm' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

uzun saçlı emolar kısa saçlı emolar sarı saclı siyah saclı yeşil saç İşte yesil sac emolarda nasıl duruyormus bakalım[​IMG]

2. turkish_delight1

turkish_delight1 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    walla çok tuhaflarmış yeşil yeşil ıykk o ne öyle bir emonun saçı ya siyah olur ya da kızıl olur:)

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    valla bu emolarda beni artik HICBIRSEY sasirtmiyor :)

yakinda dazlak emolarda cikar kesin :)

tskler paylasim icin cnm...

4. miray

miray Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Iğreç ötesii insan olsunlar beaaa :(

yesil saclı emolar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yesil Soslu Tavuk Sarma

Yesil Soslu Tavuk Sarma

tavuk biftek sarma tavuk sarma resimli soslu Malzemeler 2 Adet Tavuk Biftek (125'er gr.) 3 Yemek Kaşığı Kıyılmış Maydanoz 1 Yemek Kaşığı Hardal 1 Tatlı Kaşığı Sıvı Yağ 1 Su Bardağı Tavuk Suyu Tuz , Karabiber 300 gr. Haşlanmış Patates 1 Tatlı Kaşığı Nişasta Yapilis Tarifi Tavuk bifteği tuzlayıp biberleyin. 2 yemek kaşığı maydanozu hardal ile karıştırıp bifteklerin üzerine sürün,...
  2. yesil elbise

yesil elbise

Yesil Elbise Yolda karşılastığımızda ezan okunuyordu. -"Gel seni camiye götureyim" dedim. "Bugün cuma biliyorsun." -"Sende benim camiye gitmedigimi biliyorsun."dedi. -"Biliyorum ama sebebini gerçekten merak ediyorum." -"Ne bileyim,olmuyor işte. Hem pantolonumun ütüsü bozulup,dizleri cıkar diye endişe ediyorum."dedi. Gayri ihtiyari gülmeye...
  3. emolar...

emolar...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Yesil Elbise

Yesil Elbise

Yolda karşılastığımızda ezan okunuyordu. -"Gel seni camiye götureyim" dedim. "Bugün cuma biliyorsun." -"Sende benim camiye gitmedigimi biliyorsun."dedi. -"Biliyorum ama sebebini gerçekten merak ediyorum." -"Ne bileyim,olmuyor işte. Hem pantolonumun ütüsü bozulup,dizleri cıkar diye endişe ediyorum."dedi. Gayri ihtiyari gülmeye başladım....
  5. yesil yeşil

yesil yeşil

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş