gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yeşil yeşil....

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Yeşil yeşil.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Peker - Yeşil Yeşil

Hakan Peker - Yeşil Yeşil

Sende bu güzellik varken Bakılmazmı yeşil gözlüm Bu gönül senin aşkına Yakılmazmı yeşil gözlüm Yeşil gözlerinde sevda Yeşil gözlerinde bela Beni düşürdü bu yola Senin yeşil gözelerin Beni düşürdü bu hala Senin yeşil gözlerin Bomboş kalmışsa sokaklar Karanlıklar bizi saklar İşte o an o dudaklar Öpülmezmi yeşil gözlüm Yeşil gözlerinde sevda Yeşil gözlerinde bela Beni düşürdü bu yola Senin...
  2. Bak Yeşil Yeşil....

Bak Yeşil Yeşil....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. yeşil yeşil imzalar

yeşil yeşil imzalar

yeşil imzalar
  4. Yeşil Yeşil Yemyeşil

Yeşil Yeşil Yemyeşil

Yeşil benim rengim diyorsanız ve ayakkabıdan elbiseye şapkadan aksesuara bütün eşyalarında yeşili severek kullanıyorsanız birde bunlara bakın derim.. Meleklerim sizin için yeşil renkli kıyafetler seçtim...Ayakkabı, çanta, elbise, şapka aklınıza ne gelirse burda :tik:

Sayfayı Paylaş