gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yeşilay ın kuruluş tarihi nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

lütfenn hemen şimdi cevap lazımmmmmmmm nooooooolur

yeşilay ın kuruluş tarihi nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Insanlar Neden Yaratildi ?

Insanlar Neden Yaratildi ?

İNSANLAR NEDEN YARATILDI ? İNSAN VAROLUŞU GEREĞİ kendi varlığını, çevresini sorgulayan ve sorgulamalarına bir cevap bulamadığı sürece tatmin olamayan bir yaratılışa sahiptir. Kendisini varlık âlemine gönderen Zât’ı tanıdığı ve varoluşunu tanımlayabildiği ölçüde bir huzura kavuşabilir. “Nereden geliyorum, nereye doğru gidiyorum?” gibi temel sorgulamalarındaki veriler çevredeki varlıkların var...
  2. yeşilayın kuruluş amaçları

yeşilayın kuruluş amaçları

yeşilayın kuruluş amacı yeşilay ın kuruluş amaçları ve görevleri yeşilayın çalışma alanları nelerdir yeşilay ın amaçları örgütünün kuruluşu yeşilayın kuruluş amaçları yeşilayın gelir kaynaklarınelerdir
  3. yeşilay

yeşilay

yeşilayın yararları nelerdir?
  4. kızılay kuruluşunun başlıca faaliyetleri nelerdir

kızılay kuruluşunun başlıca faaliyetleri nelerdir

kızılay kuruluşunun başlıca faaliyetleri nelerdir bu konuda bilgisi olan varsa bana da bilgi versin bu sayfada.
  5. Sivil Toplum Kuruluşlarının Amaçları Nelerdir ?

Sivil Toplum Kuruluşlarının Amaçları Nelerdir ?

Sivil Toplum Kuruluşları Amaçları Sivil Toplum Kuruluş Amaçları Nelerdir Sevgili melekler, bu yazımızda sivil toplum kuruluşları, özellikleri ve amaçları hakkında sizleri bilgilendiriyoruz :) Sivil toplum örgütleri kendi içinde aynı düşünceyi paylaşan insanların bir araya gelmesiyle kurumsallaşmaktadır Bu örgütler her ne kadar tek tip özellik gösteriyor olsalar bile bunlar kendi çatıları...

Sayfayı Paylaş