gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yeşim Ciklet çiğneyerek gülücük dağıtmış

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

YEŞİM'DEN ANLAMSIZ GÜLÜCÜKLER Eeee niye gülmesin ki oda ermiş muradına :)
    SALKIM, AĞZINDA SAKIZLA ETRAFINA GÜLÜCÜKLER ATARKEN SEVGİLİSİ ŞAŞKINLIKLA ONA BAKTI..

Ünlü şarkıcı Yeşim Salkım ve kendisinden 7 yaş küçük sevgilisi Hakan Eratik önceki gecce Boğaz turu atmaya çıktılar. Bebek'te basın mensuplarını karşılarında görünce kahkaha atan Salkım'ın çiğnediği sakız belli olurken, Eratik'te sevgilisinin kahkaha krizine bir anlam vermeye çalışıyordu.

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yeşim Ciklet çiğneyerek gülücük dağıtmış
    yazık adamda bu kadına ne oldu böyle demiştir içinden:D

Yeşim Ciklet çiğneyerek gülücük dağıtmış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sakız çiğneyerek bağırsaklarınızı çalıştırın

Sakız çiğneyerek bağırsaklarınızı çalıştırın

bağırsaklarımı nasıl çalıştırırım bağırsak çalıştıran hareketler bağırsakları çalıştıran hareketler bağırsak çalıştırıcı bağırsakları ne çalıştırır Sakız çiğnemenin, bağırsak ameliyatlarından sonraki bağırsak hareketlerinin daha erken başlamasını sağladığı tespit edildi. Londra St. Mary's Hastanesi'nde görevli olan Sanjay Purkayastha'nın yaptığı araştırmada, bağırsaklarının bir kısmı alınan...
  2. Gülücükler gözlerimde

Gülücükler gözlerimde

Öyle içimdesin ki. Yanağımda dolaşan rüzgardan daha gerçek dokunuşların. Küçük, ürkek, kesik dokunuşlarınla, belki de her zamankinden daha yanımdasın. Yani öylesine, o kadar bensin ki. Ah nasıl anlatsam. Boşuna bu çabalarım, doğru kelimeleri aramalarım. Ne kitaplar yazıyor, ne de sözlüklerde karşılığı var. Yalnızca hissediyor insan, yaşıyor. Kelimeler eksik, kelimeler yaralı. Kelimeler...
  3. bir gülücükte siz atınn

bir gülücükte siz atınn

Adamın biri bir gün kafasını ıslatmadan şampuanlamaya başlamış. Annesi de: "Oğlum hiç saç ıslatılmadan şampuanlanır mı?"diye sorunca Adam: "Ama anne bu şampuanda kuru saçlar içindir yazıyo!! Geçen gün bir taksi çevirdim hala dönüyor. * Geçen bir araba korna çaldı. Polis hala kornayı arıyor. * Aaa... Burada bir...
  4. Hapı çiğneyerek içmeyin!

Hapı çiğneyerek içmeyin!

24.02.2009 Çeşitli rahatsızlıklar nedeniyle yutularak alınması gereken bazı hapların çiğnenerek kullanılmasının, içindeki etken maddenin vücuda hızlı yayılması nedeniyle farklı yan etkilere, hatta zehirlenmelere dahi neden olabildiği bildirildi. Konya Eczacılar Odası Başkanı Harun Kızılay, eczanelerde satılan ilaçların içeriğine göre her birinin farklı kullanım şekilleri olduğunu söyledi....
  5. Dağıtım

Dağıtım

Çanakkale'ye de dağıtım yapılacak mı?Dağıtılacaksa ne zaman dağıtılacak?

Sayfayı Paylaş