gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Yeşim Erçetin: "Pişman"(2009)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

yeşim erçetin yesim erçetin yesım ercetın [​IMG]

Yoğun, stresli ve sıkıcı geçen günlerde Yeşim Erçetin, tadı kaçan ağzınızı "Tat"landıracak ve 13 yeni şarkının yer aldığı "Pişman" ile müzik dünyasını harekete geçirecek. Pişmanlıklarını geride bıraktığını söyleyen Yeşim Erçetin, albümün çıkış tarihini bundan böyle doğduğu gün olarak kabul edeceğini de söylüyor.
    İlk albümü "Aşk İçin"i 2006 yılında çıkartan Yeşim Erçetin, uzun süren hazırlık sonrasında 13 şarkının yer aldığı "Pişman" ile "Seyhan Müzik" etiketiyle ikinci kez müzik severlerin karşısına çıkıyor. Daha donanımlı ve kendinden emin adımlarla ilerleyen Yeşim Erçetin, Özgür Aras'ın kurduğu profesyonel bir ekip ile yola devam ediyor. Fotoğrafçı Lara Sayılgan'a muhteşem pozlar veren Yeşim Erçetin, "Yeni bir dönem açılıyor hayatımda. Tüm pişmanlıklarım ile yeniden doğdum. Bu albüm ile birlikte doğum tarihimi de değiştiriyorum. Çıktığı gün artık benim doğduğum gün olacak" diyerek geride tüm pişmanlıklarını bıraktığını ve hayata yeniden adım attığını söylüyor.
    Çağrı Kodamanoğlu'nun müzik direktörlüğünde Aslızen Yentur, Sude Bilge Demir, Murat Yerinli, Erem Yıldız, Ödül Erdoğan, İskender Külekçi, Orçun Karamuk'un birbirinden güzel 13 şarkısını seslendiren Yeşim Erçetin, "Müzik dünyasında yeni bir kana, yeni bir heyecana ve yeni bir sese ihtiyacı var. Bütün bu aranan özellikler bende. Hiç tevazu göstermiyorum. Güzel bir yüzüm, güzel bir vücudum ve güzel bir sesim var. Şov dünyasında aranan tüm özelliklere sahibim. Hemen ben oldum ben starım diye de çıkmıyorum. Çalışıyorum, kendimi yetiştiriyorum. O yüzden müzik dünyasında kalıcı olacağım" diyor.

Yeşim Erçetin: "Pişman"(2009) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeşim erçetin seda ablasını örnek alıyor

Yeşim erçetin seda ablasını örnek alıyor

İKİNCİ ALBÜMÜNÜN ÇALIŞMALARINI SÜRDÜREN VE ETİLER'DE SAHNE ALAN YEŞİM ERÇETİN, EN BEĞENDİĞİ SANATÇININ SEDA SAYAN OLDUĞUNU SÖYLEDİ. İLERİDE SAYAN GİBİ İYİ BİR SES SANATÇISI, ÇOK İYİ BİR TELEVİZYON PROGRAMCISI OLMAK VE MUTLU BİR YUVA KURMAK İSTEDİĞİNİ DE SÖZLERİNE EKLEDİ. İnsan başka ne ister? Güzel şarkıcı, Sayan hakkındaki övgü dolu sözlerine şöyle devam etti: 'Seda Sayan kaç...
  2. YEŞİM ERÇETİN yeni yılda Kıbrısta

YEŞİM ERÇETİN yeni yılda Kıbrısta

Kenanım Erçetingözüm, ya abi yeni yıla ben kıbrısta girecem ne olur bari sitenizde yazın beni. Belki sevdiğim tanıdık simalar gelir kıbrısa :D:D Gündem gündem şok şok :D Hem bak soy adımdada sizin soy isminizin bir bölümü var litfen ama :D ÜNLÜ ŞARKICI YEŞİM ERÇETİN YENİ YILA KIBRIS'TA GİRECEK.. 31 Aralık 2008 Yılbaşı gecesi iki yerde sahne alacak olan Yeşim Erçetin konuklara şans...
  3. Yeşim Salkım "7" (2009)

Yeşim Salkım "7" (2009)

Yeşim Salkım, "7" adını verdiği 13. albümü ile 2009 yılının yazına iddialı giriyor. 7 tane cover şarkıdan oluşan albümde Yeşim Salkım, hem Pop, hem Türk Sanat Müziği, hem de Türk Halk Müziği'nden oluşan bir repertuar hazırladı. Daha önce çıkarmış olduğu "Sen Nasılsan Öyleyim" isimli albümde de farklı çalışmalar yapacağının sinyallerini veren Yeşim Salkım, yeni albümüyle çok...
  4. Yeşim Salkım - Bambaşka ( 2009 )

Yeşim Salkım - Bambaşka ( 2009 )

yeşim salkım ban güneş gibi gel 2009 yılına şurda az bir zaman kala albüm çıkaran sanatçıların arasına Yeşim Salkım'da katıldı.Yepyeni albümü "Bambaşka" ile müzikseverlerle buluşan Yeşim'in albümüyle ilgili sizlere bazı detaylar vermek istiyorum Albümde yer alan şarkılar: 1 – Bana Güneş Gibi Gel Söz – Müzik: Serdar Ortaç Düzenleme: Suat Aydoğan 2 - Sana Doğru Söz: Fikret Şeneş...
  5. Yeşim Erçetin hamile

Yeşim Erçetin hamile

yeşim erçetin, eşi, kocası, hamilemi, hamile, bebeği, bikinili resimleri, görüntüleri, haberleri burada arkadaşlar Güzel şarkıcı Yeşim Erçetin'de Bodrum'da tatil yapan ünlüler kervanına katıldı. Bikinisinin içersinde hafif göbeği ile dikkat çeken güzel şarkıcı "3 aylık hamile" oldunu söyledi. İşte o haber Melek'lerim! Yeşim Erçetin, üç aylık hamile. Eşi Emre Matraş’la Bodrum’da...

Sayfayı Paylaş