gebe
  1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

Yeşim Salkım 5 Ayda 30 kilo vermiş meleklerrr

Konu, 'Magazin' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

yeşim salkım nasıl zayıfladı 5 ayda 30 kilo verdi nasıl verdi yeşim salkım diyeti hakkında genel bilgiler burda melekler sevgili melekler yeşim salkım doğumdan sonra baya kilo almıştı ama kadındaki azme bakınkii 5 ayda 30 kilo vermiş:S çok şaşırdım wışşş dedim yani hahaha nasıl verdi acabaa yaa ben 10 kiloya razıyım vallaa kızı ada bebek doğduktan kıza zaman sonra kendini toparlamışş yeşim salkım

neyse konumuza geçelim işte yeşim salkımın beslenme şekli

Geçtiğimiz nisan ayında bir kız bebeği dünyaya getiren Yeşim Salkım, 5 ayda 30 kilo verdi.

Ünlü sanatçı hamile kaldığı zaman 70 kilo olduğunu, hamileliği sırasında da 88 kiloya çıktığını belirtti. Salkım, Doğumdan sonra çocuğumu emzirirken, bir yandan da diyet yaptım. Ama hiç aç kalmadım dedi. Kilolarından kurtulan ünlü şarkıcı bunu nasıl başardığını şöyle anlattı:

ÖĞLENLERİ IZGARA BALIK

Her sabah tereyağı ve bal yedim. Bu alışkanlık bana anneannemden geçti. Kahvaltıda kocaman kızarmış bir dilim tambuğday ekmeğinin üzerine tereyağı ve bal sürüyorum. Canımın istediği kadar beyaz peynir, tuzu alınmış yeşil zeytin ve bol domates yiyorum. Salkımdiğer öğünlerde ise Meyve ve yoğurt tüketiyorum.Özellikle incir ve kayısı atıştırıyorum.Öğlenleri ızgara balık veya tavuk, akşamları sebze yemeği yiyorum dedi.

Son düzenleme: 13 Ekim 2011
  2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    maşallah yaaa millet doğumdan sonra nasıl kilo veriyor biz 5 kiloyu zor veriyoruz :D :D :D

Yeşim Salkım 5 Ayda 30 kilo vermiş meleklerrr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2 ayda 30 kilo verdi

2 ayda 30 kilo verdi

30 kilo verdi 30 kilo verdim 1 ayda 3 ayda 2 20 verdim Ünlü diyet reçeteleri solda sıfır kalır Leyla Yörük'ün diyeti yanında... 2 ayda 30 kilo verdi. Ama onun amacı çok başkaydı..:) Kocasını iyi günde değil kötü gününde de yalnız bırakmadı. Kahramanmaraşlı Leyla Yörük, eşine böbreğini verebilmek için 2 ayda 30 kilo zayıfladı. 4 yıl önce teşhis gerçeği öğrendi Devlet Su İşleri (DSİ)...
  2. Ata Demirer 2,5 ayda 5 kilo verdi

Ata Demirer 2,5 ayda 5 kilo verdi

ata demirer nasıl zayıfladı ata demirer, kilo verdi, diyeti, zayıfladı, nasıl zayıfladı, sevgilisi, zayıflamış hali Fazla kiloları ile görmeye alıştığımız Ata Demirer, nihayet kilo vermiş Melek'lerim. Daha da fazla vermesini diliyor ve sizlere Ata Demirer ve diyeti hakkında ki haberi sunuyoruz. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri töreni, önceki akşam Mustafa Kemal Merkezi...
  3. Tülin Şahin 30 kilo verdi

Tülin Şahin 30 kilo verdi

ivana sert kaç kilo tülin şahin nasıl 30 kilo verdi tülin şahin kaç verdi tülin şahin kilo, verdi, kaç kilo verdi, nasıl verdi diye merak edenler buraya gelin. Güzel manken Tülin Şahin yaza girerken mucize denilecek şekilde tam tamına 30 kilo vermiş Melek'lerim:) "Nasıl vermiş, nasıl zayıflamış" diye merak edenler, sizleri aşağıya doğru alalım:) Bugüne kadar birçok sağlıklı...
  4. yeşim salkım nasıl kilo verdi 5 ayda 30 kilo vermiş mönüsü var mı

yeşim salkım nasıl kilo verdi 5 ayda 30 kilo vermiş mönüsü var mı

Ya kızlar bu sanatçıların kilo verme azmine bayılıyorum, bakın yeşim salkım 5 ayda tam tamına 30 kilo vermiş neler yemiş neleri kullanıp kullanmamış spor yapmış mı bu diyetle alakalı bilgi varsa bana verirseniz sevinirim. Teşekkürler.
  5. Saba Tümer 35 Kiloyu 5 Ayda Nasıl Verdi Bilgiler Burada

Saba Tümer 35 Kiloyu 5 Ayda Nasıl Verdi Bilgiler Burada

Dokuzlu Zayıflama Çayı İle 5 Ayda 35 Kilo Saba Tümer Dokuzlu Zayıflama Çayı İle Zayıfladı Sevgili melekler, kahkahasıyla ünlü sunucu Saba Tümer 5 ayda tam 35 kilo verdi. Bu açıklamayı programında yapan Tümer Dokuzlu Zayıflama Çayı İle 5 Ayda 35 Kilo verdiğini ifade eden Tümer hayranları fazlasıyla şaşırttı. İşte detaylar.. Saba Tümer'in programında dokuzlu bitki çayını...

Sayfayı Paylaş