gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Yeşim Salkım Açtı Ağzını Yumdu Gözünü

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Yeni kaset çıkaran Yeşim Salkım sanki reklam peşinde... Kasedinin çıktığı günden beri laf söylemediği kalmayan Yeşim Salkım yine dobra dobra konuşmuş :D [​IMG]

AÇIK SÖZLÜLÜĞÜ İLE TANINAN YEŞİM SALKIM, GÜNDEME DAİR DÜŞÜNCELERİNİ DOBRA DOBRA ANLATTI.Ahmet Hakan’a: Bizim orada böylesine dönek diyorlar. Adama hâlâ nasıl köşe yazdırıyorlar şaşırıyorum!
    Cüneyt Özdemir’e: İki buçuk gram zeka, onun yarısı kadar iman gücüyle bana laf yetiştirmesi mümkün değil!
    Yapımcılara: Ben eğilip bükülmem. Onlar öylesini arıyorlar. Yanıma gelebilecek yürekli bir yapımcı yok!
    Yalın ve Kenan Doğulu’ya: Bu konuda bize değil onları askere alacaklara iş düşüyor. Onlar da işlerini iyi yapsınlar!

Soğuk, sert, dominant ve snop bir görüntünüz var, ikili ilişkilerde de böyle misiniz?
    Aslında ben olduğum gibiyim. Soğuk olduğumu hiç düşünmedim. Birçokları siz şarkı söyleyip bu süslü camianın içinde olduğunuzda herkesten farklısınız sanıyorlar.
    Renkli camia içinde güvenebileceğiniz birileri hiç mi yok?
    Hiç yok! Rekabetin olduğu yerde dostluğun birebir olabilmesi mümkün değildir.
    Üvey bir kardeşiniz olduğu doğru mu?
    Babamın ikinci evliliğinden bir kız kardeşim var. 30 yaşında, Durçin. Çok iyi görüşüyoruz.
    Yazarlarla niye ters düştünüz?
    Köşe yazarı, yeri geldiği zaman köşesinden yazıp, sonra köşesine sıkışan insanmış. Sen bana belden aşağı vurursan tırnaklarımı çıkarırım. Ece Vahapoğlu’na çok yüklendiklerini düşündüm. Cüneyt Özdemir'le Ahmet Hakan, Ece'yi konuşuyorlar. Sen kendine bak önce, bana "Bin kere tövbe edip şarap içenlerdenim ben" diyor.
    Bizim buralarda böylesine dönek diyorlar. O adama o köşede nasıl yazı yazdırıyorlar ben ona şaşırıyorum. Cüneyt Özdemir de bana ‘Yedi Kocalı Hürmüz’ü beğendin mi diye sordu. Ben de ben hâlâ 4'teyim, 7'nciye sıra gelmedi. Peki sen "Don Juan'ı beğendin mi" dedim. O da Türkiye'de çekilmediğini söyledi. Ama yazım aşamasında yardımet ne de olsa tecrübe diyerek bana saldırdı.
    Tepkiniz bu yüzden mi?
    Evet ben de ‘Eski eşini, sevgililerini ve Nefise’yi alıp hep beraber yazarız’dedim. Yani sen şimdi bana bir şey söylerken önce kendine bir dön bak, sen iki buçuk gram zeka, onun yarısı kadar iman gücüyle bana oturduğun yerden laf yetiştireceksin, mümkün değil. Onunuzu katlar, paket yapar cebime koyarım. Bunlar beni saftirik, zavallı bir kadın zannediyorlar. Gel oturup politika konuşalım. Konuşabilecek misin? Yazarlığı bıraktırırım sana...
    Sezen Aksu'nun oğluyla ilgili, "Mithatcan askerlik yapmış mı" çıkışınız Aksu ile aranızı bozdu mu?
    Amacım kimseyi karalamak değildi. "Sezen Hanım bu açılımı destekliyor" dediler. Ben de "Benim de bir evladım var, anneyim. Onun oğlu da askerliğe gittiğinde neler hissetmiş" demeye getirdim. Sonradan öğrendim ki, askerlik yapmamış. Bunun gibi politikacıların oğulları da var. Amacım ne Sezen’i ne de Mithatcan'ı kırmak değildi. Yapmam, ben de bir anneyim. Şimdi tek tek isim olarak vermek istemiyorum ama askere gitmeyen çok. Kenan var, Yalın var... Bu konuda bize değil de onları askere alacak insanlara iş düşüyor. Onlar da işlerini iyi yapsınlar.
    'VALLAHİ DÖNERCİLİK YAPARIM DAHA İYİ'
    Sizi neden dizilerde göremiyoruz?
    Beni almıyorlar. Çünkü televizyon yöneticilerinin şöyle bir mantilitesi var, yapımcılar da buna dahil... Onlar eğip kırabilecekleri insanlarla çalışmayı istiyorlar. Ben eğilip bükülemem. Ben oraya çıktığım zaman bildiğim neyse onu yaparım. Yapımcılar kesinlikle benden uzak durur. Yürekli ve benim yanıma gelecek yapımcı varsa ben hazırım. Ama yok. Onlarda o yürek yok!
    Ama yarışma programları var!
    Dürüstlüğümü lafımı esirgemeyen yanımı biliyorlar. Beni yarışma programlarındaki jüri üyeliğine davet ediyorlar. İki tane yarışma programında jüri üyeliği yaptım. Ama bir daha da yapmam. Vallahi dönercilik yaparım daha iyi. Çünkü insanları sömürüyoruz. Ben bu düzenin içinde olmak istemiyorum.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113
    Yahu tamam açık sözlü vs vs de hep tv proğramlarında konuştuğunda yerin yerinden oynayacağını söyleyip duruyor.
    Seni tutanmı var Yeşim Salkım, konuşta insanlar neyin ne olduğunu anlasınlar. Yani gündemde kalmak adına kurulmuş cümleler gibi geliyor bana.

Yeşim Salkım Açtı Ağzını Yumdu Gözünü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeşim Salkım - Seni Yalancı

Yeşim Salkım - Seni Yalancı

Seni Yalancı Bir rüzgar savurur beni o sahillere Bir canımda Akdeniz, bir yanım hasretinde Dün senle tanıştık mı El ele dolaştık mı Aşk kokan sahillerde Hayaller kurmadık mı Bu sabah ben uyandım da Sen yoktun ya yanımda Bir mektup başucumda Şimdi sen uzaklarda Benim hala aklım sende Deniz kokan o teninde Bulurdu elbet bir yerde Seni yalancı Aşk bir başka vurur o ılık rüzgarlarda Söz...
  2. Yeşim Salkım - Selam Aleyküm

Yeşim Salkım - Selam Aleyküm

Selam aleyküm Seneler sürdü sanki Yapayalnız günlerim Dört duvar ardında Her gece dua ettim Sesimi duydu tanrı sanki Seni çıkardı karşıma Yeniden içimde baharlar açtı Karakışlara inat Selam yeniden aşka Selam, selam aleyküm Senle hayata döndüm Selam selam aleyküm Sevdan derman oldu bana Silindi mazinin izleri İsyan ederken dünyaya Değişti kaderim bak sonunda Gözlerim böyle aşk görmedi...
  3. Yeşim Salkım - Gözü Kör Olası

Yeşim Salkım - Gözü Kör Olası

Beni bana biraktigin Yerler simdi darmadagin Sarki siir resim roman Ne kaldi ki vurmadigin Yaza yaza yaz bitti Sana yine az geldi Bir satirla olmadı Bin satirsa yetmedi Bende mevsim yaz demedin mi Al bohcani gel demedin mi Alcam seni kız demedin mi sen Gözü kör olası
  4. Yeşim Salkım - Gözlerinin İçine Başka Hayal Girmesin

Yeşim Salkım - Gözlerinin İçine Başka Hayal Girmesin

gözlerinin içine başka hayal girmesin akor gözlerinin içine başka hayal girmesin Bana ait çizgiler dikkat et silinmesin İstersen yum gözlerini, tıpkı düşünür gibi Benden evvel başkası sakın seni görmesin Benden evvel başkası seni görüp sevmesin Kıskanırdım seni ben kendi gözümden bile, Nasıl verirdim seni bir yabancı ele Sana gelen yollarda daima beni bekle Benden evvel başkası sakın seni...
  5. İsmail Hacıoğlu Açtı Ağzını Yumdu Gözünü

İsmail Hacıoğlu Açtı Ağzını Yumdu Gözünü

ismail hacıoğlu röportaj 2011 ismail hacıoğlu röportaj ile ilgili bilgiler burada melekler. İsmail Hacıoğlu genç yaşında şöhret basamaklarını çıkan ünlülerimizden melekler :) Şu sıralar firar dizisi ile ekranlarda boy gösteren İsmail Hacıoğlu ile yapılan ve televizyon gazetesinde yayınlanan İsmail Hacıoğlu röportaj 2011 yayınlıyoruz.. 11 sinema fimi sekiz TV dizisinde rol aldınız. Hiç...

Sayfayı Paylaş