gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yeşim Salkım - Al Beni Yar

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Al beni yar Al beni yar al kucağına Sev beni yar beni al yanına
    Sen bana yar bana sor yalnızlığı
    Gel bana yar beni sar canına
    Aldırmam isterse bir gün olsun
    Kalırsam yanıma kar olsun
    Dur gitme ansızın
    Aşksız kanatsızım
    Çok görme garip gönlüme
    Dur gitme yalnızım
    Çok mu imkansızım
    Çok görme şu garip gönlüme

Yeşim Salkım - Al Beni Yar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeşim Salkım - Söyle

Yeşim Salkım - Söyle

Söyle Ver beni ver ellere At beni fırlat gitsin, acımasız yellere Ne bir damla yaş Ne de bir damla kanım Akmaz ki inan buna ben çoktandır hazırım Yutkunma karşımda durma öyle İnanki sonu yok bitti desene Sevdiğimi sanmıştım yanıldım de Kahredip ah etmem korkma sevgilim Söyle öyle böyle yapma söyle Söyle susma öyle korkmadan söyle Burdayım işte
  2. Yeşim Salkım - Seni Yalancı

Yeşim Salkım - Seni Yalancı

Seni Yalancı Bir rüzgar savurur beni o sahillere Bir canımda Akdeniz, bir yanım hasretinde Dün senle tanıştık mı El ele dolaştık mı Aşk kokan sahillerde Hayaller kurmadık mı Bu sabah ben uyandım da Sen yoktun ya yanımda Bir mektup başucumda Şimdi sen uzaklarda Benim hala aklım sende Deniz kokan o teninde Bulurdu elbet bir yerde Seni yalancı Aşk bir başka vurur o ılık rüzgarlarda Söz...
  3. Yeşim Salkım - Selam Aleyküm

Yeşim Salkım - Selam Aleyküm

Selam aleyküm Seneler sürdü sanki Yapayalnız günlerim Dört duvar ardında Her gece dua ettim Sesimi duydu tanrı sanki Seni çıkardı karşıma Yeniden içimde baharlar açtı Karakışlara inat Selam yeniden aşka Selam, selam aleyküm Senle hayata döndüm Selam selam aleyküm Sevdan derman oldu bana Silindi mazinin izleri İsyan ederken dünyaya Değişti kaderim bak sonunda Gözlerim böyle aşk görmedi...
  4. Yeşim Salkım - Beni bilirsin

Yeşim Salkım - Beni bilirsin

Beni bilirsin Senden sonra sevgilim değiştim bende Vurdumduymaz olmaya alıştım bende Hergün ayrı acı çekmektense Hergün bin kez ölmektense Unuturum uzaklara gidince Hayata küsemem senin ardından Beni bilirsin ağlayamam Seninle doğmadım seninle ölemem Beni tanırsın, geriye dönemem
  5. Yeşim Salkım "mal benim, size ne" dedi

Yeşim Salkım "mal benim, size ne" dedi

yeşim salkım, evini sattı, villasını sattı, parasız mı kaldı gibi merak ettiğiniz soruların cevabı burda arkadaşlar. Yeşim Salkım, villasını satınca, "parasız kaldı, ondan satıyor" gibi çıkan söylentilere bakın ne cevap verdi Melek'ler:) Şarkıcı Yeşim Salkım, Sarıyer'deki beş katlı villasını sattı ve Zekeriyaköy'de iki katlı yeni bir villa aldı Salkım, “Maddi sıkıntı çekiyor”...

Sayfayı Paylaş