gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Yeşim salkım artık daha farklı albümlerle sevenleriyle buluşacak

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

SANAT MÜZİĞİ SÖYLEYECEK!

Yeşim Salkım, bundan böyle Türk Sanat Müziği ağırlıklı albümler yapacağını söyledi.Salkım, 'Bu kararı almamda en büyük etken babam Dursun Salkım'dır. Ben, hep Türk Sanat Müziği dinleyerek, ud sesini duyarak büyüdüm' dedi

gecce.com

2. necla

necla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yeşim salkım artık daha farklı albümlerle sevenleriyle buluşacak
    emegine saglik

Yeşim salkım artık daha farklı albümlerle sevenleriyle buluşacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeşim Salkım - Seni Yalancı

Yeşim Salkım - Seni Yalancı

Seni Yalancı Bir rüzgar savurur beni o sahillere Bir canımda Akdeniz, bir yanım hasretinde Dün senle tanıştık mı El ele dolaştık mı Aşk kokan sahillerde Hayaller kurmadık mı Bu sabah ben uyandım da Sen yoktun ya yanımda Bir mektup başucumda Şimdi sen uzaklarda Benim hala aklım sende Deniz kokan o teninde Bulurdu elbet bir yerde Seni yalancı Aşk bir başka vurur o ılık rüzgarlarda Söz...
  2. Yeşim Salkım - Selam Aleyküm

Yeşim Salkım - Selam Aleyküm

Selam aleyküm Seneler sürdü sanki Yapayalnız günlerim Dört duvar ardında Her gece dua ettim Sesimi duydu tanrı sanki Seni çıkardı karşıma Yeniden içimde baharlar açtı Karakışlara inat Selam yeniden aşka Selam, selam aleyküm Senle hayata döndüm Selam selam aleyküm Sevdan derman oldu bana Silindi mazinin izleri İsyan ederken dünyaya Değişti kaderim bak sonunda Gözlerim böyle aşk görmedi...
  3. Yeşim Salkım - Bir Gün Daha

Yeşim Salkım - Bir Gün Daha

Bir gün daha Yok gider ayak sevda neyime Aşka doymamış arsız gönüle Ah ne kadar yanlış bir zaman Sorma ölümüme ne de zor bu mekan Bak çok boş yürekler var Sevdadan habersiz Aşkı bilmez Bak çok boş yürekler var Sevdadan habersiz aşkı bilmez Tahtları gördüm Sırça samandan Bahtımı ördüm Zevk-ü sefadan Bıkmadı gönlüm Ah bu dünyadan Gel alma canımı birgün daha
  4. Yeşim Salkım Yeni Albüm Sen Nasılsan Öyleyim 2008

Yeşim Salkım Yeni Albüm Sen Nasılsan Öyleyim 2008

Yeşim Salkım DMC etiketiyle müzik marketlere sunacağı yeni albümü "Sen Nasılsan Öyleyim"i tamamladı. "Sen Nasılsan Öyleyim" ile Balkan bestelerini kendine özgü sesi ve yorumuyla birleştiren Yeşim Salkım, müzik dünyasını kardeş topraklara götürüyor. Kimi zaman Silistre Kalesi'nin gölgesinde vedalaşan aşıkları anlatıyor, kimi zaman ise Hotina deresinin kenarında kurulan...
  5. yeni Albümü İle Yeşim Salkım

yeni Albümü İle Yeşim Salkım

eskimeyen yüzü ve sesi ile yeni albüm yapan Salkım 8 martta sevenleriyle buluşuyor... BABA YADİGARI ŞARKI DA ALBÜMDE! ÜNLÜ ŞARKICI YEŞİM SALKIM YENİ ALBÜM İÇİN BABASINN ŞARSINI KULLANICAK... Yeşim Salkım, yeni albümünü 8 Mart Kadınlar Günü'nde çıkaracak. Salkım, albümde babası Dursun Salkım'ın 'altın plak' kazanmış şarkısını da yorumluyor.

Sayfayı Paylaş