gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Yeşim Salkım - Ben Yoldan Gönüllü Çıktım

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ben yoldan gönüllü çıktım Güzeli sevdim, yalanı gördüm Çözüm kaderimi kendim
    Kolayı seçtim, günü gün ettim
    Aşksız kavgasız
    Sana ben bir gönül vermem inan
    Kendime hiç gelemem
    Ben bu yoldan gönüllü çıktım
    Memnunum buna ben
    Kaç yıldır bu yoldayım ben
    Aman uyma bana sen
    Sen dokunursan yanarız
    Acırım, yapamam, kıyamam
    Ama yine sev
    Delice, bile bile, göre göre
    Yana yana, kana kana
    Ah dokunursam
    Yanarız

Yeşim Salkım - Ben Yoldan Gönüllü Çıktım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeşim Salkım - Söyle

Yeşim Salkım - Söyle

Söyle Ver beni ver ellere At beni fırlat gitsin, acımasız yellere Ne bir damla yaş Ne de bir damla kanım Akmaz ki inan buna ben çoktandır hazırım Yutkunma karşımda durma öyle İnanki sonu yok bitti desene Sevdiğimi sanmıştım yanıldım de Kahredip ah etmem korkma sevgilim Söyle öyle böyle yapma söyle Söyle susma öyle korkmadan söyle Burdayım işte
  2. Yeşim Salkım - Seni Yalancı

Yeşim Salkım - Seni Yalancı

Seni Yalancı Bir rüzgar savurur beni o sahillere Bir canımda Akdeniz, bir yanım hasretinde Dün senle tanıştık mı El ele dolaştık mı Aşk kokan sahillerde Hayaller kurmadık mı Bu sabah ben uyandım da Sen yoktun ya yanımda Bir mektup başucumda Şimdi sen uzaklarda Benim hala aklım sende Deniz kokan o teninde Bulurdu elbet bir yerde Seni yalancı Aşk bir başka vurur o ılık rüzgarlarda Söz...
  3. Yeşim Salkım - Selam Aleyküm

Yeşim Salkım - Selam Aleyküm

Selam aleyküm Seneler sürdü sanki Yapayalnız günlerim Dört duvar ardında Her gece dua ettim Sesimi duydu tanrı sanki Seni çıkardı karşıma Yeniden içimde baharlar açtı Karakışlara inat Selam yeniden aşka Selam, selam aleyküm Senle hayata döndüm Selam selam aleyküm Sevdan derman oldu bana Silindi mazinin izleri İsyan ederken dünyaya Değişti kaderim bak sonunda Gözlerim böyle aşk görmedi...
  4. Yeşim Salkım "7" (2009)

Yeşim Salkım "7" (2009)

Yeşim Salkım, "7" adını verdiği 13. albümü ile 2009 yılının yazına iddialı giriyor. 7 tane cover şarkıdan oluşan albümde Yeşim Salkım, hem Pop, hem Türk Sanat Müziği, hem de Türk Halk Müziği'nden oluşan bir repertuar hazırladı. Daha önce çıkarmış olduğu "Sen Nasılsan Öyleyim" isimli albümde de farklı çalışmalar yapacağının sinyallerini veren Yeşim Salkım, yeni albümüyle çok...
  5. Yeşim Salkım - Bambaşka ( 2009 )

Yeşim Salkım - Bambaşka ( 2009 )

yeşim salkım ban güneş gibi gel 2009 yılına şurda az bir zaman kala albüm çıkaran sanatçıların arasına Yeşim Salkım'da katıldı.Yepyeni albümü "Bambaşka" ile müzikseverlerle buluşan Yeşim'in albümüyle ilgili sizlere bazı detaylar vermek istiyorum Albümde yer alan şarkılar: 1 – Bana Güneş Gibi Gel Söz – Müzik: Serdar Ortaç Düzenleme: Suat Aydoğan 2 - Sana Doğru Söz: Fikret Şeneş...

Sayfayı Paylaş