gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yeşim Salkım - Ben Zaten Deliyim

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ben Zaten Deliyim Sen hangi yangından kaçıp da geldin Her yüzün kapkara her yüzün zifir

Sen hangi dillerden kopup da geldim
    Her sözün vesvese her sözün zehir

Sen aşkı dünlerde kalan mı sanıyorsun
    Her aşkın altında yalan mı arıyorsun
    Deli misin nesin sen

Beni hasta etme
    Beni zora sokma
    Beni bana itme
    Ben zaten deliyim

Yeşim Salkım - Ben Zaten Deliyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeşim Salkım - Seni Yalancı

Yeşim Salkım - Seni Yalancı

Seni Yalancı Bir rüzgar savurur beni o sahillere Bir canımda Akdeniz, bir yanım hasretinde Dün senle tanıştık mı El ele dolaştık mı Aşk kokan sahillerde Hayaller kurmadık mı Bu sabah ben uyandım da Sen yoktun ya yanımda Bir mektup başucumda Şimdi sen uzaklarda Benim hala aklım sende Deniz kokan o teninde Bulurdu elbet bir yerde Seni yalancı Aşk bir başka vurur o ılık rüzgarlarda Söz...
  2. Yeşim Salkım - Selam Aleyküm

Yeşim Salkım - Selam Aleyküm

Selam aleyküm Seneler sürdü sanki Yapayalnız günlerim Dört duvar ardında Her gece dua ettim Sesimi duydu tanrı sanki Seni çıkardı karşıma Yeniden içimde baharlar açtı Karakışlara inat Selam yeniden aşka Selam, selam aleyküm Senle hayata döndüm Selam selam aleyküm Sevdan derman oldu bana Silindi mazinin izleri İsyan ederken dünyaya Değişti kaderim bak sonunda Gözlerim böyle aşk görmedi...
  3. Yeşim Salkım - Deli Mavi

Yeşim Salkım - Deli Mavi

Eski ve yırtık ve solgun ve durgun Ama duvarımda bak atamam sevdalı resimleri Ah , zamansız eridik tükendik Neden , böyle apansız kimlere yanildik ve eskidik Son bakışın duruyor gözümde Bir alev gibi deli mavi Son gülüşün duruyor yüzümde Çok sevenlerin deli hali Söz , sana yemin sana söz Kör olayım yalansa Değmedi değmez gözüme Başka renkte iki göz....
  4. Yeşim Salkım - Deli Adamım

Yeşim Salkım - Deli Adamım

Yazık sonu geldi ve bitti, şimdi sen hiçbirşey Her güzel yaşanan gün için, son defa ağlar yüreğim Bu gece her gece tükenir ah diye Korkmadım seni yendim Canımı yakmaya hiç hiç gücün yok artık Olmuyor son kez denedin Her şey gün gibi aşikardı sevgili Zaten ilk sabah bitmeliydik biz Bir şey vardı ki bitmeliydik sevgili Başka aşklara gitmeliydik biz Mutsuzdum yalnızdım aşksızdım seni...
  5. Yeşim Salkım - Dağı Taşı Delsen

Yeşim Salkım - Dağı Taşı Delsen

Dağı Taşı Delsen Gün hazan kokuyor Sen dolu yine dört yanın Yar yar yar sesin geliyor Gül yüzün uzak ağlarım Geceyarısı kapım çalsa Yine evime kokun girse Bir değse gözün gözüme Çığ düşer gibi hüzün yağarım Dağı taşı delsen yine bana gelsen Beni göze alsan yine benim olsan Yüreğimi bilsen acısını görsen Yine ışık olsan gecelere doğsan Yaşadığın an gibi Damarıma kan gibi Bedenime can gibi...

Sayfayı Paylaş