gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yeşim Salkım - Biliyorsun Bir Zamanlar

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Biliyorsun bir zamanlar Seni ne çok seviyordum Kederinle üzülüyor
    Sevincinle gülüyordum

Göz göze gelmek istemem
    Yüzünü görmek istemem
    Seninle gülmek istemem
    Ellerle aldattın beni

Beraberce gezdiğimiz
    O yerlerden kaçıyorum
    Kederlerden uzaklaştım
    Şimdi neş'e saçıyorum

Söz - Müzik :Alaaddin Şensoy

Yeşim Salkım - Biliyorsun Bir Zamanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeşim Salkım - Seni Yalancı

Yeşim Salkım - Seni Yalancı

Seni Yalancı Bir rüzgar savurur beni o sahillere Bir canımda Akdeniz, bir yanım hasretinde Dün senle tanıştık mı El ele dolaştık mı Aşk kokan sahillerde Hayaller kurmadık mı Bu sabah ben uyandım da Sen yoktun ya yanımda Bir mektup başucumda Şimdi sen uzaklarda Benim hala aklım sende Deniz kokan o teninde Bulurdu elbet bir yerde Seni yalancı Aşk bir başka vurur o ılık rüzgarlarda Söz...
  2. Yeşim Salkım - Selam Aleyküm

Yeşim Salkım - Selam Aleyküm

Selam aleyküm Seneler sürdü sanki Yapayalnız günlerim Dört duvar ardında Her gece dua ettim Sesimi duydu tanrı sanki Seni çıkardı karşıma Yeniden içimde baharlar açtı Karakışlara inat Selam yeniden aşka Selam, selam aleyküm Senle hayata döndüm Selam selam aleyküm Sevdan derman oldu bana Silindi mazinin izleri İsyan ederken dünyaya Değişti kaderim bak sonunda Gözlerim böyle aşk görmedi...
  3. Yeşim Salkım - Bir Kırık Aşk

Yeşim Salkım - Bir Kırık Aşk

Bir Kırık Aşk Gölgede kalmış bir kırık aşk ki gözleri yaşlı Değmeyin dostlar ağlasın varsın ağlamak hakkı Yıllara sinmiş bir buruk tat ki dildeki hali İstemem dostlar tatmayın sizler olsa da fani Ah...yüreğim acıyor Ağlama sevdam ağlama artık Ahları geçtik vahlara kaldık Fırtına olduk sonra da dindik Dağları aştık düzlere indik Dinleme artık eskidi şarkının Sözleri yaslı Gerçeği gördün...
  4. Yeşim Salkım - Bir Gün Daha

Yeşim Salkım - Bir Gün Daha

Bir gün daha Yok gider ayak sevda neyime Aşka doymamış arsız gönüle Ah ne kadar yanlış bir zaman Sorma ölümüme ne de zor bu mekan Bak çok boş yürekler var Sevdadan habersiz Aşkı bilmez Bak çok boş yürekler var Sevdadan habersiz aşkı bilmez Tahtları gördüm Sırça samandan Bahtımı ördüm Zevk-ü sefadan Bıkmadı gönlüm Ah bu dünyadan Gel alma canımı birgün daha
  5. Yeşim Salkım - Bir Başkaydın

Yeşim Salkım - Bir Başkaydın

Bir başkaydın Güneştin hayatıma dolan Sevgiydin kalbimi ısıtan Bir umut gibi, nefes gibi Vazgeçilmez, aranıp duran Fırtına oldun sonradan, İnsanı yıkan karıştıran, Hüzün gibi, ölüm gibi, Her zaman korkulan, kaçılan Geldiğimde bir başkaydın, Gidiyorum, bir başkasın Ben eski senle yine yaşarım Aman aman aman, Yenisi sende kalsın

Sayfayı Paylaş