gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yeşim Salkım - Bir Gün Daha

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bir gün daha
    Yok gider ayak sevda neyime
    Aşka doymamış arsız gönüle
    Ah ne kadar yanlış bir zaman
    Sorma ölümüme ne de zor bu mekan
    Bak çok boş yürekler var
    Sevdadan habersiz
    Aşkı bilmez
    Bak çok boş yürekler var
    Sevdadan habersiz aşkı bilmez
    Tahtları gördüm
    Sırça samandan
    Bahtımı ördüm
    Zevk-ü sefadan
    Bıkmadı gönlüm
    Ah bu dünyadan
    Gel alma canımı birgün daha

Yeşim Salkım - Bir Gün Daha konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeşim Salkım - Söyle

Yeşim Salkım - Söyle

Söyle Ver beni ver ellere At beni fırlat gitsin, acımasız yellere Ne bir damla yaş Ne de bir damla kanım Akmaz ki inan buna ben çoktandır hazırım Yutkunma karşımda durma öyle İnanki sonu yok bitti desene Sevdiğimi sanmıştım yanıldım de Kahredip ah etmem korkma sevgilim Söyle öyle böyle yapma söyle Söyle susma öyle korkmadan söyle Burdayım işte
  2. Yeşim Salkım - Seni Yalancı

Yeşim Salkım - Seni Yalancı

Seni Yalancı Bir rüzgar savurur beni o sahillere Bir canımda Akdeniz, bir yanım hasretinde Dün senle tanıştık mı El ele dolaştık mı Aşk kokan sahillerde Hayaller kurmadık mı Bu sabah ben uyandım da Sen yoktun ya yanımda Bir mektup başucumda Şimdi sen uzaklarda Benim hala aklım sende Deniz kokan o teninde Bulurdu elbet bir yerde Seni yalancı Aşk bir başka vurur o ılık rüzgarlarda Söz...
  3. Yeşim Salkım - Selam Aleyküm

Yeşim Salkım - Selam Aleyküm

Selam aleyküm Seneler sürdü sanki Yapayalnız günlerim Dört duvar ardında Her gece dua ettim Sesimi duydu tanrı sanki Seni çıkardı karşıma Yeniden içimde baharlar açtı Karakışlara inat Selam yeniden aşka Selam, selam aleyküm Senle hayata döndüm Selam selam aleyküm Sevdan derman oldu bana Silindi mazinin izleri İsyan ederken dünyaya Değişti kaderim bak sonunda Gözlerim böyle aşk görmedi...
  4. Yeşim Salkım - Günlerim Soluyor

Yeşim Salkım - Günlerim Soluyor

Günlerim soluyor Bakamam yüzüne Gözlerin bilmediğim yollarda Gelemem yanına Artık çok geç, gittin sen uzaklara Çok eskimiş bu şehrin gölgesinde Bıraktın beni sen sessizliğime Günlerim soluyor Gül gibi karşımda Bedenim yokluğuna Kendini hazırlıyor Yoksun sen yoksun yanımda Olmayacaksın asla bir daha Yoksun sen yoksun yanımda Sevemem seni son bir daha __________________
  5. Yeşim salkım artık daha farklı albümlerle sevenleriyle buluşacak

Yeşim salkım artık daha farklı albümlerle sevenleriyle buluşacak

SANAT MÜZİĞİ SÖYLEYECEK! Yeşim Salkım, bundan böyle Türk Sanat Müziği ağırlıklı albümler yapacağını söyledi.Salkım, 'Bu kararı almamda en büyük etken babam Dursun Salkım'dır. Ben, hep Türk Sanat Müziği dinleyerek, ud sesini duyarak büyüdüm' dedi gecce.com

Sayfayı Paylaş