gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yeşim Salkım doğum sonrası içini döktü!

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

yeşim salkım doğum yaptımı yeşim salkım bebeği doğurdu mu doğurdu ve bebeği yeşim salkım, doğum yaptımı, doğurdu mu, doğum yaptı, doğurdu, doğum, doğumu, doğum ne zaman, bebeği, bebeğinin cinsiyeti, bebek,

Yeşim Salkım, cumartesi günü dünyaya bir kız çocuğu getirdi ve doğumdan 3 gün sonra içini döktü.
    Sevgili Melek'ler, yeni anne Yeşim Salkım, bakalım içini nasıl dökmüş, neler anlatmış;

Geçtiğimiz Cumartesi sabahı bir kız bebek dünyaya getiren Yeşim Salkım doğumunun 3. gününde içini twitter'a döktü

Yeşim Salkım, sayfasından takipçilerine şunları yazdı; "Beni ağlattınız, hepinize teşekkür ediyorum. İnanın uzun zamandır tanıdığım insanlar bana sizler gibi davranmadı.

Başkasınız. Rabbim yanınızda olsun. Tanışmadık ama hepiniz için herkes için dua ettim o an. Sağolun. Rabbim bana en güzel ve gerçek olanı bir kere daha yaşattı. Çok mutluyum ve çok şükür her şey yolunda. Ara ara buradan yazarım. Sağlıcakla kalın."

Yeşim Salkım doğum sonrası içini döktü! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeşim Salkım - Gözlerinin İçine Başka Hayal Girmesin

Yeşim Salkım - Gözlerinin İçine Başka Hayal Girmesin

gözlerinin içine başka hayal girmesin akor gözlerinin içine başka hayal girmesin Bana ait çizgiler dikkat et silinmesin İstersen yum gözlerini, tıpkı düşünür gibi Benden evvel başkası sakın seni görmesin Benden evvel başkası seni görüp sevmesin Kıskanırdım seni ben kendi gözümden bile, Nasıl verirdim seni bir yabancı ele Sana gelen yollarda daima beni bekle Benden evvel başkası sakın seni...
  2. Doğum sonrası güzelleşmek için…

Doğum sonrası güzelleşmek için…

Doğum sonrası depresyonunu ele alırken annenin hayatındaki tüm değişikliklerin yanı sıra değişen hormonlarla birlikte farklılaşan beden yapısının yarattığı etkiler de hesaba katılmalı. - Kendi bedeninden yeni bir beden oluşturan kadın, bu değişimin farkına vardığında şaşkınlığa uğruyor. Hatta bazen bu değişiklikler kişide paniğe yol açıyor. “Hep böyle mi kalacağım” korkusu baş...
  3. Doğum Sonrası Çatlaklar İçin

Doğum Sonrası Çatlaklar İçin

bebek yağı çatlaklara iyi gelirmi kakao yağı çatlaklara iyi gelirmi doğum sonrası çatlarlar için Badem Yağı, Kakao Yağı, Kayısı yağı, Kantaron Yağı, Zeytin Yağ, Çörekotu Yağı .. Birebir ölçülerle karıştırın. Ve uygulayın. Not: Doğum çatlakları daha çok ilk 1 yıl içinde tedavi edilmelidir. Gebelik sırasında çatlak oluşumunu engellemek için özellikle yemek sonrası karnınıza sürün....
  4. Yeşim salkımın doğumu ne zaman?

Yeşim salkımın doğumu ne zaman?

Yeşim salkımın doğumu ne zaman? bilgisi olan var mı ?
  5. Yeşim Salkım kızı Ada için yatakları ayırmış

Yeşim Salkım kızı Ada için yatakları ayırmış

yeşim salkım kızı ada hakan eratik fotoları resimleri haberleri burada arkadaşlar. Ünlü şarkısı Yeşim Salkım, ikinci bebeğine hamile kalmıştı. Meleklermekani.com olarak, Yeşim Salkımın hamilelik fotoları resimlerini sizlerle paylaşmıştık. Geçtiğimiz günlerde bir kız bebek dünyaya getiren şarkıcının Yeşim Salkım ve kızı Ada Bebek başlıklı konuda sizlere Yeşim Salkım doğum haberini aktarmıştık....

Sayfayı Paylaş