gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113

Yeşim Salkım - Gözlerinin İçine Başka Hayal Girmesin

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

gözlerinin içine başka hayal girmesin akor gözlerinin içine başka hayal girmesin Bana ait çizgiler dikkat et silinmesin
    İstersen yum gözlerini, tıpkı düşünür gibi
    Benden evvel başkası sakın seni görmesin
    Benden evvel başkası seni görüp sevmesin

Kıskanırdım seni ben kendi gözümden bile,
    Nasıl verirdim seni bir yabancı ele
    Sana gelen yollarda daima beni bekle
    Benden evvel başkası sakın seni görmesin
    Benden evvel seni görüp sevmesin

Yeşim Salkım - Gözlerinin İçine Başka Hayal Girmesin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeşim Salkım - Seni Yalancı

Yeşim Salkım - Seni Yalancı

Seni Yalancı Bir rüzgar savurur beni o sahillere Bir canımda Akdeniz, bir yanım hasretinde Dün senle tanıştık mı El ele dolaştık mı Aşk kokan sahillerde Hayaller kurmadık mı Bu sabah ben uyandım da Sen yoktun ya yanımda Bir mektup başucumda Şimdi sen uzaklarda Benim hala aklım sende Deniz kokan o teninde Bulurdu elbet bir yerde Seni yalancı Aşk bir başka vurur o ılık rüzgarlarda Söz...
  2. Yeşim Salkım - Selam Aleyküm

Yeşim Salkım - Selam Aleyküm

Selam aleyküm Seneler sürdü sanki Yapayalnız günlerim Dört duvar ardında Her gece dua ettim Sesimi duydu tanrı sanki Seni çıkardı karşıma Yeniden içimde baharlar açtı Karakışlara inat Selam yeniden aşka Selam, selam aleyküm Senle hayata döndüm Selam selam aleyküm Sevdan derman oldu bana Silindi mazinin izleri İsyan ederken dünyaya Değişti kaderim bak sonunda Gözlerim böyle aşk görmedi...
  3. Yeşim Salkım - Bir Başkaydın

Yeşim Salkım - Bir Başkaydın

Bir başkaydın Güneştin hayatıma dolan Sevgiydin kalbimi ısıtan Bir umut gibi, nefes gibi Vazgeçilmez, aranıp duran Fırtına oldun sonradan, İnsanı yıkan karıştıran, Hüzün gibi, ölüm gibi, Her zaman korkulan, kaçılan Geldiğimde bir başkaydın, Gidiyorum, bir başkasın Ben eski senle yine yaşarım Aman aman aman, Yenisi sende kalsın
  4. Yeşim Salkım doğum sonrası içini döktü!

Yeşim Salkım doğum sonrası içini döktü!

yeşim salkım doğum yaptımı yeşim salkım bebeği doğurdu mu doğurdu ve bebeği yeşim salkım, doğum yaptımı, doğurdu mu, doğum yaptı, doğurdu, doğum, doğumu, doğum ne zaman, bebeği, bebeğinin cinsiyeti, bebek, Yeşim Salkım, cumartesi günü dünyaya bir kız çocuğu getirdi ve doğumdan 3 gün sonra içini döktü. Sevgili Melek'ler, yeni anne Yeşim Salkım, bakalım içini nasıl dökmüş, neler anlatmış;...
  5. Yeşim Salkım kızı Ada için yatakları ayırmış

Yeşim Salkım kızı Ada için yatakları ayırmış

yeşim salkım kızı ada hakan eratik fotoları resimleri haberleri burada arkadaşlar. Ünlü şarkısı Yeşim Salkım, ikinci bebeğine hamile kalmıştı. Meleklermekani.com olarak, Yeşim Salkımın hamilelik fotoları resimlerini sizlerle paylaşmıştık. Geçtiğimiz günlerde bir kız bebek dünyaya getiren şarkıcının Yeşim Salkım ve kızı Ada Bebek başlıklı konuda sizlere Yeşim Salkım doğum haberini aktarmıştık....

Sayfayı Paylaş