gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yeşim Salkım kızı Ada için yatakları ayırmış

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

yeşim salkım kızı ada hakan eratik fotoları resimleri haberleri burada arkadaşlar. Ünlü şarkısı Yeşim Salkım, ikinci bebeğine hamile kalmıştı. Meleklermekani.com olarak, Yeşim Salkımın hamilelik fotoları resimlerini sizlerle paylaşmıştık. Geçtiğimiz günlerde bir kız bebek dünyaya getiren şarkıcının Yeşim Salkım ve kızı Ada Bebek başlıklı konuda sizlere Yeşim Salkım doğum haberini aktarmıştık. Yeşim Salkım Hakan Eratik çiftinin güzeller güzeli minnak kızı Ada Bebek geceleri, babası Hakan Eratik'in horlamasından ötürü uyandığı için, annesinin yatakları ayırmasına neden olmuş Melek'lerim:) Hakan Eratik ve Yaşim Salkım, minicik kızları Ada için yatakları ayırmışlar:) Şimdi sizlere Yeşim Salkım kızı Ada haberlerinin detaylarını aktarıyoruz Melek'ler.

Yeşim Salkım, kızı Ada’nın doğumundan sonra eşi Hakan Eratik’le yatakları ayırdıklarını söyledi: “Kocam horlamaya başladı yorgunluktan. Onun ufacık bir ses çıkarmasıyla Ada uyanıyor. Ada uyanınca da sinirleniyorum.”

YEŞİM Salkım, Yeni Anne dergisi için geçtiğimiz nisan ayında dünyaya gelen kızı Meryem Ada ile objektif karşısına geçti. Dergi ekibini yeni evinde ağırlayan Salkım, röportajında da bebeğinin doğumuyla hayatında değişenleri anlattı. Ünlü şarkıcı, artık eşi Hakan Eratik’le ayrı yataklarda uyuduğunu söyledi: “Kocam horlamaya başladı yorgunluktan. Onun ufacık bir ses çıkarmasıyla Ada uyanıyor. Ada uyanınca da ben sinirleniyorum. Geçen gece bir baktım, Hakan yastığını, yorganını almış aşağı kata iniyor. ‘Benim biraz rahat uyumam gerekiyor’ dedi. Doğumdan beri flört ediyor musunuz derseniz, ‘hayır’. Romantik bir yemek yediniz mi diye sorarsanız, ‘hayır’. Sadece Ada’nın anne ve babası pozisyonundayız. Şöyle bir güzellik var; biliyor ki şu an bu süreci yaşamalıyız, çünkü ortada harika bir sebep var. En güzel keyif, eve gidip yatağımıza uzanıp, aramıza Ada’yı almak ve onunla vakit geçirmek.”

Ada’dan önce bebek düşürdüm Yeşim Salkım, “Ben Ada’ya hamile kalmadan bir yıl önce bir bebek kaybettim, istemiştik ama olmadı” dedi.

Yeşim Salkım kızı Ada için yatakları ayırmış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeşim Salkım - Selam Aleyküm

Yeşim Salkım - Selam Aleyküm

Selam aleyküm Seneler sürdü sanki Yapayalnız günlerim Dört duvar ardında Her gece dua ettim Sesimi duydu tanrı sanki Seni çıkardı karşıma Yeniden içimde baharlar açtı Karakışlara inat Selam yeniden aşka Selam, selam aleyküm Senle hayata döndüm Selam selam aleyküm Sevdan derman oldu bana Silindi mazinin izleri İsyan ederken dünyaya Değişti kaderim bak sonunda Gözlerim böyle aşk görmedi...
  2. Yeşim Salkım - Gözlerinin İçine Başka Hayal Girmesin

Yeşim Salkım - Gözlerinin İçine Başka Hayal Girmesin

gözlerinin içine başka hayal girmesin akor gözlerinin içine başka hayal girmesin Bana ait çizgiler dikkat et silinmesin İstersen yum gözlerini, tıpkı düşünür gibi Benden evvel başkası sakın seni görmesin Benden evvel başkası seni görüp sevmesin Kıskanırdım seni ben kendi gözümden bile, Nasıl verirdim seni bir yabancı ele Sana gelen yollarda daima beni bekle Benden evvel başkası sakın seni...
  3. yeşim salkım kızı ve sevgilisiyle gecelerde

yeşim salkım kızı ve sevgilisiyle gecelerde

yeşim salkımın kızı yeşim salkım kızı gizem salkım kaç yaşında yesim salkim kac yasinda Yeşim Salkım sevgilisi Hakan Eratik, Salkım’ ın kızı Gizem ve Gizem’ in sevgilisi hep birlikte eğlendi!... Yeşim Salkım'ın 'Sessiz Gemiler' dizisinde birlikte rol aldığı kendisinden yaşça genç sevgilisi Hakan Eratik ile aşkı tam gaz devam ediyor. Bugüne kadar başından dört evlilik geçen Salkım'ın her...
  4. Yeşim Salkım doğum sonrası içini döktü!

Yeşim Salkım doğum sonrası içini döktü!

yeşim salkım doğum yaptımı yeşim salkım bebeği doğurdu mu doğurdu ve bebeği yeşim salkım, doğum yaptımı, doğurdu mu, doğum yaptı, doğurdu, doğum, doğumu, doğum ne zaman, bebeği, bebeğinin cinsiyeti, bebek, Yeşim Salkım, cumartesi günü dünyaya bir kız çocuğu getirdi ve doğumdan 3 gün sonra içini döktü. Sevgili Melek'ler, yeni anne Yeşim Salkım, bakalım içini nasıl dökmüş, neler anlatmış;...
  5. Yeşim Salkımın kızı Ada bebek

Yeşim Salkımın kızı Ada bebek

yeşim salkım bebeği yeşim salkımın bebeğinin resmi salkımın bebeği salkım bebeğinin resmi görüntüleri yeşim salkımın kızı, kızının adı, bebeği, resimleri, kızı ada ve haberleri burada arkadaşlar. Geçtiğimiz günlerde bir kız bebek dünyaya getiren Yeşim Salkım, kızına Ada ismini verdi. Biz de o haberi ve Ada bebeğin resmini sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Yeşim Salkım - Hakan Eratik...

Sayfayı Paylaş