gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yeşim Salkım la tane tane röpörtaj

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

'HAKAN UZAN'DAN İHANETİ ÖĞRENDİM' [​IMG] YEŞİM SALKIM, 26 YAŞINDAYKEN EVLENDİĞİ İŞADAMI HAKAN UZAN'DAN İHANETİ ÖĞRENDİĞİNİ VE YAŞADIĞI ZORLUKLAR KARŞISINDA AYAKTA DURMAYI BİLDİĞİNİ SÖYLEDİ.

Bugüne kadar 3 kez evlendiğini belirten Salkım, bunun normal olduğunu Türkiye şartlarında ünlü olmayan insanların da 3 evlilik yapabildiğini söyledi.

Sevgilileri ile flört etmeyi beceremediğini ve aile hayatını sevdiğini vurgulayan Yeşim Salkım, evlendiği eşlerinden çok şeyler öğrendiğini anlattı.

Bir dönem büyük bir güce sahip olan Uzan Grubu'nun sahiplerinden Hakan Uzan ile 26 yaşında evlendiğini hatırlatan Salkım, 'Hakan Uzan'dan ihaneti öğrendim ve ne kadar da güçlü olduğumu öğrendim. Ben aldatılmayan kadın yoktur diyorum' şeklinde konuştu.

Hakan Uzan'dan boşanırken korktuğunu itiraf eden Yeşil Salkım, 'Öyle bir insandan boşanmak ve Türkiye şartlarında ayakta kalabilmek aslında hakikaten çok güçtü. Çok korktum. Hatta şöyle de bir dileğim oldu; 'Allah'ım yüreğimdeki bu gücü alma' diyerek ağlıyordum anneme. Ama çok şükür almadı. Ne şart altında olursa olsun kadının gücünü gösterdiğime inanıyorum. Ayaklarım üzerinde durabildim. Her şarta rağmen, her türlü baskıya rağmen. Bütün medyanın üzerime gelmesine rağmen' şeklinde konuştu.

Yeşim Salkım la tane tane röpörtaj konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kar taneleri

kar taneleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Inci tanem...

Inci tanem...

inci tanem ilahisi Inci tanem Mutluluk bana uzaktı Bakışların bir tuzaktı Sevmek bana yasaktı Mecnun oldum inci tanem. Gülüşün kalbimi çaldı Hasretin beni sardı Güzelliğin aklımı aldı Mecnun oldum inci tanem. Sana kavuşmak dileğim Seni özler yüreğim Beni sevdiğini bileyim Seni seviyorum meleğim. Rüyalarımda sen varsın Sevdam dağları aşsın...
  3. Yağmur taneleri...

Yağmur taneleri...

Yağmur Taneleri Gökyüzünden düşen yağmur taneleri, birşey soracağım size, sevginiz, aşkınız var mı yüreğiniz de, yoksa neden düştünüz yere, neden dokundunuz tenime, yüreğime… Toprakla buluşmak mı yegane amacınız, yoksa toprağa mı aşıksınız? Biliyor musunuz ben de düşeceğim sizler gibi bir gün toprağa, kavuşur muyum peki o zaman aşkıma? Gökyüzünden düşen yağmur taneleri, birşey soracağım...

Sayfayı Paylaş