gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yeşim salkım nasıl kilo verdi 5 ayda 30 kilo vermiş mönüsü var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ya kızlar bu sanatçıların kilo verme azmine bayılıyorum, bakın yeşim salkım 5 ayda tam tamına 30 kilo vermiş neler yemiş neleri kullanıp kullanmamış spor yapmış mı bu diyetle alakalı bilgi varsa bana verirseniz sevinirim. Teşekkürler.

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    sevgili misafirimiz aradığınız konuya BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz
    sevgilerlee

yeşim salkım nasıl kilo verdi 5 ayda 30 kilo vermiş mönüsü var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2 ayda 30 kilo verdi

2 ayda 30 kilo verdi

30 kilo verdi 30 kilo verdim 1 ayda 3 ayda 2 20 verdim Ünlü diyet reçeteleri solda sıfır kalır Leyla Yörük'ün diyeti yanında... 2 ayda 30 kilo verdi. Ama onun amacı çok başkaydı..:) Kocasını iyi günde değil kötü gününde de yalnız bırakmadı. Kahramanmaraşlı Leyla Yörük, eşine böbreğini verebilmek için 2 ayda 30 kilo zayıfladı. 4 yıl önce teşhis gerçeği öğrendi Devlet Su İşleri (DSİ)...
  2. Ata Demirer 2,5 ayda 5 kilo verdi

Ata Demirer 2,5 ayda 5 kilo verdi

ata demirer nasıl zayıfladı ata demirer, kilo verdi, diyeti, zayıfladı, nasıl zayıfladı, sevgilisi, zayıflamış hali Fazla kiloları ile görmeye alıştığımız Ata Demirer, nihayet kilo vermiş Melek'lerim. Daha da fazla vermesini diliyor ve sizlere Ata Demirer ve diyeti hakkında ki haberi sunuyoruz. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri töreni, önceki akşam Mustafa Kemal Merkezi...
  3. Yeşim Salkım 5 Ayda 30 kilo vermiş meleklerrr

Yeşim Salkım 5 Ayda 30 kilo vermiş meleklerrr

yeşim salkım nasıl zayıfladı 5 ayda 30 kilo verdi nasıl verdi yeşim salkım diyeti hakkında genel bilgiler burda melekler sevgili melekler yeşim salkım doğumdan sonra baya kilo almıştı ama kadındaki azme bakınkii 5 ayda 30 kilo vermiş:S çok şaşırdım wışşş dedim yani hahaha nasıl verdi acabaa yaa ben 10 kiloya razıyım vallaa kızı ada bebek doğduktan kıza zaman sonra kendini toparlamışş yeşim...
  4. Saba Tümer 35 Kiloyu 5 Ayda Nasıl Verdi Bilgiler Burada

Saba Tümer 35 Kiloyu 5 Ayda Nasıl Verdi Bilgiler Burada

Dokuzlu Zayıflama Çayı İle 5 Ayda 35 Kilo Saba Tümer Dokuzlu Zayıflama Çayı İle Zayıfladı Sevgili melekler, kahkahasıyla ünlü sunucu Saba Tümer 5 ayda tam 35 kilo verdi. Bu açıklamayı programında yapan Tümer Dokuzlu Zayıflama Çayı İle 5 Ayda 35 Kilo verdiğini ifade eden Tümer hayranları fazlasıyla şaşırttı. İşte detaylar.. Saba Tümer'in programında dokuzlu bitki çayını...
  5. Pelin Öztekin 30 Kiloyu Nasıl Verdi?

Pelin Öztekin 30 Kiloyu Nasıl Verdi?

BKM Mutfak ve doksanlar dizisinin sempatik oyuncusu Pelin Öztekin bilindiği üzere sanatçı Rasim Öztekin'in kızı... İzleyici onu kilolu haliyle sevip benimsedi ve hatta çoğu skeçlerde kendisi bile kilolu hali ile ilgili espiriler bile yaptı...Pelin artık kilo vermenin zamanının geldiğini düşünerek ve herhangi bir diyetisyenden yardım almadan tamamen kendi çabaları ile kısa sürede tam 30 kilo...

Sayfayı Paylaş