gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yeşim salkım neden huzur sokağından ayrılıyor ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Huzur Sokağı gayet usturuplu şahane bir dizi. Yeşim Salkım da rolünün hakkını fazlasıyla veriyor. Ama duydum ki diziden ayrılıyormuş.Çok üzüldüm neden ayrılıyor? Onun yerini kimse dolduramaz. Yoksa dizide öldürecekler mi ? :S

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
yeşim salkım neden huzur sokağından ayrılıyor ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeşim Salkım - Selam Aleyküm

Yeşim Salkım - Selam Aleyküm

Selam aleyküm Seneler sürdü sanki Yapayalnız günlerim Dört duvar ardında Her gece dua ettim Sesimi duydu tanrı sanki Seni çıkardı karşıma Yeniden içimde baharlar açtı Karakışlara inat Selam yeniden aşka Selam, selam aleyküm Senle hayata döndüm Selam selam aleyküm Sevdan derman oldu bana Silindi mazinin izleri İsyan ederken dünyaya Değişti kaderim bak sonunda Gözlerim böyle aşk görmedi...
  2. Yeşim Salkım "mal benim, size ne" dedi

Yeşim Salkım "mal benim, size ne" dedi

yeşim salkım, evini sattı, villasını sattı, parasız mı kaldı gibi merak ettiğiniz soruların cevabı burda arkadaşlar. Yeşim Salkım, villasını satınca, "parasız kaldı, ondan satıyor" gibi çıkan söylentilere bakın ne cevap verdi Melek'ler:) Şarkıcı Yeşim Salkım, Sarıyer'deki beş katlı villasını sattı ve Zekeriyaköy'de iki katlı yeni bir villa aldı Salkım, “Maddi sıkıntı çekiyor”...
  3. Yeşim salkımın doğumu ne zaman?

Yeşim salkımın doğumu ne zaman?

Yeşim salkımın doğumu ne zaman? bilgisi olan var mı ?
  4. Huzur Sokağının Huzuru Kaçtı !

Huzur Sokağının Huzuru Kaçtı !

Bu konu; Huzur Sokağı dizisi hakkında bilgiler vemektedir. Sevgili melekler, atv ekranlarında yayınlanan Huzur Sokağı dizisi daha yaynınlanmaya başlamadan önce merak konusu olmuş ve yayın tarihi sabırsızlıkla beklenmişti. Bunda ünlü bir roman oluşunun ve muhafazakar kesimle ilgili bir hikaye olmasının etkisi çoktu. Yayına girdikten sonra da ilgiyle ve artan reytingiyle televizyonun en...
  5. Yeşim Salkım Dayanamadı Huzur Sokağından Ayrılıyor !

Yeşim Salkım Dayanamadı Huzur Sokağından Ayrılıyor !

Bu konu; Yeşim Salkım Dayanamadı Huzur Sokağından Ayrılıyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Huzur Sokağı en önemli karakterinden birisi diziye veda ediyor. Sebebi ise karakterin kötülüğünü gerçek hayatta taşıyamaması. Bu isim Yeşim Salkım ve bakın neden diziyi bırakma kararı almış... Ekranların ilk muhafazakar dizisi olma özelliği taşıyan ve pek çok kişinin...

Sayfayı Paylaş