gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Yeşim salkım, yaşadığı evlilikler ve ilişkiler konusunda ilginç açıklamalarda bulundu

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Biten ilişkilerden sonra geriye dönüp bakmadığını söyleyen Salkım, aşk acısının ise yıllar boyu sürmediğini de vurguladı.

Oya Germen, Saba Tümer ve Ayşe Özyılmazel'in birlikte sunduğu 'Yok Daha Neler' programına konuk olan Yeşim Salkım, kadınların erkeklerden duygusal anlamda daha güçlü olduğunu söyleyerek yaşadığı ve biten ilişkileri konusunda yöneltilen soruları içtenlikle yanıtladı. İnsanın çok sevdiği birisini toprağa verdikten sonra bile acısının 40 gün süreceğini söyleyen Salkım, daha sonra o kişinin yaşama kaldığı yerden devam ettiğini vurgulayarak, bir aşkın açısının da 40 günden fazla olamayacağını söyledi.

Allah'ın kadınları çok güçlü yarattığını, kadınların sadece duygusal taraflarını törpileyemediğini vurgulayan Yeşim Salkım, 'Kadınlar sadece duygularıyla hareket ettiği zaman yenik düşüyor. Ama erkekler gibi iradeyi ön plana çıkartıp kullandığın zaman gücünün farkına varıyorsun' diyerek iradesinin gücüyle kendisini çok çabuk toparlayabildiğini belirtti. Başından çok sayıda ayrılık geçtiği için bu ayrılıklardan nasıl kalktığının sorulduğunu ifade eden Yeşim Salkım, 'Aslanlar gibi kalkarım, niye kalkmayayım. Çok güzel bir hayat yaşamışım, bir evladım var. Bakıyorum gurur duyuyorum' dedi.

gecce

2. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yeşim salkım, yaşadığı evlilikler ve ilişkiler konusunda ilginç açıklamalarda
    iyi valla 40 günde kendini toparlıyorsa yeşim hanım diğer hanımların aklı yok diyeceğim bu bize bana ve diğer hatunlara haksızlık olacak neyse bu yapı karekter meselesi tşkler canım paylaşımın için

3. CHATLAK

CHATLAK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yeşim salkım, yaşadığı evlilikler ve ilişkiler konusunda ilginç açıklamalarda

paylaşım için sağol tatlımmm

Yeşim salkım, yaşadığı evlilikler ve ilişkiler konusunda ilginç açıklamalarda bulundu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeşim Salkım - Selam Aleyküm

Yeşim Salkım - Selam Aleyküm

Selam aleyküm Seneler sürdü sanki Yapayalnız günlerim Dört duvar ardında Her gece dua ettim Sesimi duydu tanrı sanki Seni çıkardı karşıma Yeniden içimde baharlar açtı Karakışlara inat Selam yeniden aşka Selam, selam aleyküm Senle hayata döndüm Selam selam aleyküm Sevdan derman oldu bana Silindi mazinin izleri İsyan ederken dünyaya Değişti kaderim bak sonunda Gözlerim böyle aşk görmedi...
  2. yeşim salkım kızı ve sevgilisiyle gecelerde

yeşim salkım kızı ve sevgilisiyle gecelerde

yeşim salkımın kızı yeşim salkım kızı gizem salkım kaç yaşında yesim salkim kac yasinda Yeşim Salkım sevgilisi Hakan Eratik, Salkım’ ın kızı Gizem ve Gizem’ in sevgilisi hep birlikte eğlendi!... Yeşim Salkım'ın 'Sessiz Gemiler' dizisinde birlikte rol aldığı kendisinden yaşça genç sevgilisi Hakan Eratik ile aşkı tam gaz devam ediyor. Bugüne kadar başından dört evlilik geçen Salkım'ın her...
  3. İlişki ve evliliklerde anlaşılmak!!

İlişki ve evliliklerde anlaşılmak!!

Sıkılmadan anlaya anlaya okuyun.... Bazı yerlerin altını çizdim.. Sizinde hoşunuza giden cümle varsa sizde çizinn.. Ama anlayın... Bakalım ne yapıyorsunuz? Kendinizi ifade edebiliyormusunuz... TİMSAHLA filin dillere destan evliliğini duymuşsunuzdur belki. İki sevgili evlendikten sonra, birbirlerine kendileri için “en değerli” olanı verme yarışına girerler. Timsah gölden en güzel...
  4. Yeşim Salkım ve Hakan Eratik

Yeşim Salkım ve Hakan Eratik

yeşim salkım hakan eratik yaş farkı yeşim salkım, eşi, kocası, hakan eratik, haberleri burada arkadaşlar. Çiçeği burnunda taze anne, Yeşim Salkım ile keyifli bir söyleşiyi sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler:) Yeşim Salkım, aradığı aşkı Hakan Eratik’te buldu. Mutluluğunu iki ay önce dünyaya gelen kızları Meryem Ada’yla perçinledi. Şimdi hayatının en güzel, en huzurlu dönemini yaşıyor....
  5. Vj Bülent Boşandı ve Şok Açıklamalarda Bulundu!

Vj Bülent Boşandı ve Şok Açıklamalarda Bulundu!

vj bülent evlendi vj bülent boşandı vj bülent, boşandı, şok açıklamaları, 2011, haberleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Ekranların renkli yüzlerinden vj Bülent eşinden boşandı ve bir tv programına şok edici açıklamalarda bulundu. Açıklamaları şöyle; Bülent Çarıkçı "Karı-koca olmak fikri bana çok itici ve kötü geliyordu. Biz 2 iyi arkadaştık. Evdeki...

Sayfayı Paylaş