gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yeşim salkımın doğumu ne zaman?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yeşim salkımın doğumu ne zaman? bilgisi olan var mı ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yeşim Salkım 9 Nisan 'da doğum yaptı ve bir kız bebek dünyaya getirdi.Ismi Ada. . :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 26 Mayıs 2011
    ßeLeN bunu beğendi.
  3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 26 Mayıs 2011
Yeşim salkımın doğumu ne zaman? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeşim Salkım - Selam Aleyküm

Yeşim Salkım - Selam Aleyküm

Selam aleyküm Seneler sürdü sanki Yapayalnız günlerim Dört duvar ardında Her gece dua ettim Sesimi duydu tanrı sanki Seni çıkardı karşıma Yeniden içimde baharlar açtı Karakışlara inat Selam yeniden aşka Selam, selam aleyküm Senle hayata döndüm Selam selam aleyküm Sevdan derman oldu bana Silindi mazinin izleri İsyan ederken dünyaya Değişti kaderim bak sonunda Gözlerim böyle aşk görmedi...
  2. Yeşim Salkım - Dediler Zamanla Hep Azalırmış Sevgiler

Yeşim Salkım - Dediler Zamanla Hep Azalırmış Sevgiler

Dediler zamanla hep azalırmış sevgiler Olsun bana seninle geçen yıllarım yeter Nasıl olsa herşeyin zamanla sonu yok mu Ömür dediğimiz şey küsecek kadar çok mu Dediler ki gün gelir unuturmuş gidenler Olsun bana aşk dolu geçen yıllarım yeter Nasıl olsa herşeyin zamanla sonu yok mu Ömür dediğimiz şey küsecek kadar çok mu
  3. Yeşim Salkım doğum sonrası içini döktü!

Yeşim Salkım doğum sonrası içini döktü!

yeşim salkım doğum yaptımı yeşim salkım bebeği doğurdu mu doğurdu ve bebeği yeşim salkım, doğum yaptımı, doğurdu mu, doğum yaptı, doğurdu, doğum, doğumu, doğum ne zaman, bebeği, bebeğinin cinsiyeti, bebek, Yeşim Salkım, cumartesi günü dünyaya bir kız çocuğu getirdi ve doğumdan 3 gün sonra içini döktü. Sevgili Melek'ler, yeni anne Yeşim Salkım, bakalım içini nasıl dökmüş, neler anlatmış;...
  4. Yeşim Salkım "mal benim, size ne" dedi

Yeşim Salkım "mal benim, size ne" dedi

yeşim salkım, evini sattı, villasını sattı, parasız mı kaldı gibi merak ettiğiniz soruların cevabı burda arkadaşlar. Yeşim Salkım, villasını satınca, "parasız kaldı, ondan satıyor" gibi çıkan söylentilere bakın ne cevap verdi Melek'ler:) Şarkıcı Yeşim Salkım, Sarıyer'deki beş katlı villasını sattı ve Zekeriyaköy'de iki katlı yeni bir villa aldı Salkım, “Maddi sıkıntı çekiyor”...
  5. yeşim salkım neden huzur sokağından ayrılıyor ?

yeşim salkım neden huzur sokağından ayrılıyor ?

Huzur Sokağı gayet usturuplu şahane bir dizi. Yeşim Salkım da rolünün hakkını fazlasıyla veriyor. Ama duydum ki diziden ayrılıyormuş.Çok üzüldüm neden ayrılıyor? Onun yerini kimse dolduramaz. Yoksa dizide öldürecekler mi ? :S

Sayfayı Paylaş