gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Yeşim Tekstil’in Burberry başarısı

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

DÜNYACA ünlü Burberry markası için günlük ve spor kıyafetler üreten Yeşim Tekstil, Burberry’nin sattığı polo tişörtlerin yüzde 66’sını üretiyor. Yeşim Tekstil’in Burberry’e üretiminin birinci yılı nedeniyle düzenlediği ’Burberry Günü’ne katılan Burberry Satınalma Direktörü May Chong, Yeşim Tekstil’in erkek kategorisindeki örme grubunda dünyada çalıştıkları dört firmadan biri olduğunu söyledi. May Chong, bu gruptaki siparişlerin yüzde 66’sını Yeşim Tekstil’e verdiklerini ve önümüzdeki günlerde üretim adedini artırmayı planladıklarını söyledi. Chong, üretimlerinin bir kısmını yaklaşık 1.5 yıldır İtalya’dan Türkiye’ye çekmelerinde en büyük etkenin Yeşim’in entegre bir tesis olmasının yanısıra üretim ve hizmet kalitesinin, hızının, sosyal uygunluk ve esneklik konusundaki başarısının önemli rol oynadığına dikkat çekti. hurriyet.com

Yeşim Tekstil’in Burberry başarısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. başarısız insan

başarısız insan

*KÜÇÜK ŞEYLERİ DERT EDENLER.... *KUSURSUZ OLAMAYACAĞINI KABULLENMEYENELER... *OLUMSUZ DÜŞÜNCE KARTOPUNU ÇIĞ GİBİ BÜYÜTENLER... *HAYATALARI BİLGİ TOPLAMAKLA GECENLER... *SABIRSIZLAR.. *GERCEĞİ KABUL ETMEK İSTEMEYENLER.. *GÜLÜMSEMEYENLER... *KENDİLERİNE ZAMAN AYIRAMAYANLAR... *İŞE MUHATABINI ANLAMAYA CALIŞARAK BAŞLAMAYANLAR... *İYİ BİR DİNLEYİCİ OLAMAYANLAR.. *TENKİT İSTEĞİNİ...
  2. Sunset'in Başarısı

Sunset'in Başarısı

Malezya Kralı Zeynel Abidin’den Yeni Zelanda Başbakanı Helen Clark’a, ABD’nin Cumhuriyetçi başkan adayı John McCain’e kadar çok önemli konuklar ağırlayan Sunset, 15’inci yılına giriyor. Başarısının sırrını "İstanbul dünyanın en güzel şehirlerinden biri. Bu güzelliğe ihanet edemezdim" diye açıklayan Barış Tansever, Sunset’i sattığı yönündeki söylentileri de yalanladı. TÜRKİYE’de...
  3. *burberry* çantalarıı

*burberry* çantalarıı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Bir facebook başarısı....

Bir facebook başarısı....

Meleklerim ah şu facebooku icat edenden bulandan yapandan vs vs vs razı olsun... Son zamanların en gözde sitelerinden biri, tabe melekler mekanından sonra :D bizim farkımızı sölemeye gerek bile yok ama işte genede değinmeden edemedim.. konumuza geri dönelim.. ehem ehem işte son zamanlarda bir facebook çılgınlığı var hepimizin bildiği gibi ve sağolsun ebemizi dedemizi hataa 7 göbek sülalemize...
  5. Burberry trençkot

Burberry trençkot

burberry trençkot Ben bunları çok beğendim çok şıklar.Ya özellikle kısa olanına aşık oldum hahaha Fiyata gelince $2800 cık..

Sayfayı Paylaş