gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yetenek Sizsiniz Aref Ghafouri

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

aref ghafouri aref ghafouri geyikleri yetenek sizsiniz resimleri kimdir geyikleri İnanılmaz bir yarışma çıkardı büyük ihtimal ilede birinci yada ikinci olacak Aref, Acunun Hülyanın ve Ali Tarhanın resmen ağzı açıkta kaldı arkadaşlarım. Ben bile ekran başında bi acayip oldum nasıl olur diye.
    Peki kim bu Aref,

İran vatandaşı aref ghafouri şu anda türkiyede bulunuyor.

Bir kaç sitede hipnozla beyin okuma videosunu gördüm sizlere sunuyorum.

BURADAN BAKABİLİRSİNİZ.

AREFİN FACESİNE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

YETENEK SİZSİNİZDEKİ VİDEOSUNA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.( 21/02/2011)

VİDEO İÇİN TIKLAYIN

2. best_dream

best_dream Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    512
    Ödül Puanları:
    0
    1. oldu bile adam şok ediyor ya

3. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    muhteşemdi gerçektende

4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    :D:D valla bencede çok ürkütücüydü bende ağzım açık izledim :DD: ilerde daha neler yapacak acaba yaffff merakla bekliyorummmmmm favori yarışmacılarımdan benimde :D:D

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Çok ilginç bir tipi var gerçekten insan ona baktığında bir tuhaf oluyor bana göre bu çocukta var gizli bir takım güçler diye düşünüyorum:)

ßeLeN bunu beğendi.
  6. ilginçyorumcu

ilginçyorumcu Forum Okuru

ilginç yorum herkes okusun

Ben arifin kaşık eğmesi hakkında yorum yapmıyorum çünkü o kadar önemli bir şey değil.fakat bazı bilgilieri daha önceden vermesi mesela acunun veya hülyanın ne istediklerini daha önceden söylemesi bu kaşık eğmek gibi bir şey değil.umarım bu yorumumu herkes okur gerçekte arif acunun veya diğerlerinin ne söyleyeceklerini bilmiyor veya tahmin etmiyor gerçek şu ki onlar isteklerini söyledikleri andan sonrası arifin bazı yardımcıları tarafından zarfların değiştirilmesi ki bunlara müvekkiller diyorlar bunlar tashir edilmiş bir grup cin taifesi.

7. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Konu hakkında yorum yapamıyorum, yardımcıları varmı yokmu bilemiyorum ama, bu her ne ise çok başarılı gerçekten de.

8. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Ben ilk gördüğümde arefi ürktüm resmen sıra dışı birşeyler yapacağını tahmin edebilmiştim ama bu kadarını da deil.. gösterisi ilginç oldugu kadar da bence eğlenceliydi hele o 10 dakika röterli kısmı beni bitirdi Ali taran öylece kalakaldı ya hahaha ama ne diim bence tamammen yetenek ötesi bir durum.

9. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Röter deeel rötar :D:D

10. divinity

divinity Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    adamın gösterisi muhteşemdi:eferin:
    tipide çok müsait böyle bir yetenek için
    gözlerinden bakışlarından çok tırsıyom bu adamı izlerken:zonked:

11. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    :D:D neyse işte ya ne kızıosun bana :D hahaha

12. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    geleceği parlak aref'in ve çok karizma.. ileride daha büyük gösterilere imza atacağını düşünüyorum. Şuan Aref'in yaptığı gösterilerin sırları bulunuyor ileride bulunmayacak birşeyler yapar :D:D Son yaptığı gösterinin hilesini açıklayanlar da oldu nekadar doğru bilemem ama önemli olan o an izlediğinde bunu anlayamaman zaten sonuçta ilüzyon bu.. Elbetteki bir hilesi var ama sunumu çok başarılı.. criss angel gibi büyüleyici gösteriler bekliyoruz ilerde..

13. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    dün gece bi sitede bu adamın hileleri verildi hemde biçok konusunun aslında insanları öyle kolay yanıltıyomuşki ama yinede helal olsun adama görüntüleri sergilerken gerçekten öte

Son düzenleme: 21 Şubat 2011
Yetenek Sizsiniz Aref Ghafouri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aref Ghafouri Videosu

Aref Ghafouri Videosu

aref ghafouri aref videoları ghafouri resimleri in videoları Aref Ghafouri'nin videosunu seyretmemiş olan arkadaşlarımız için ekleme yapıyoruz. Seyredin eminim sizde şok olacaksınız.:) http://www.youtube.com/watch?v=8PTgnEmlLWI
  2. Aref Ghafouri Resimleri

Aref Ghafouri Resimleri

aref resimleri aref fotoları ghafouri fotoları ghafouri resimleri resmi Yetenek Sizsiniz yarı final birincilerinden Aref Ghafouri sergilemiş olduğu gösteri ve performansla jüri ve izleyiciyi adeta şoke etti.Acun Ilıcalı'nın dakikalarca ayakta alkışladığı Aref gerçekten çok ilginç ve şaşırtıcı gösteriler yaparak insanların kafasında soru işaretleri oluşmasına neden oluyor.Sihirbazlıktan öte bir...
  3. Aref Ghafouri Öldü mü?

Aref Ghafouri Öldü mü?

aref öldü mü aref öldümü ghafouri öldü mü ghafouri Artık ansızın gelen ölüm haberlerine alıştık sayılır.Son zamanlarda özellikle çok genç yaşta kaybettiğimiz sanatçılar için halen içimiz yanmaktayken şu an internette yeni bir haber dolaşıyor.Ama aslı varmı yokmu bilmiyorum arkadaşlar .Yetenek sizsiniz yarışmasının yarı final birincilerinden Aref Ghafouri'nin öldüğü yolunda bu...
  4. Nurullah Selim yetenek Sizsiniz

Nurullah Selim yetenek Sizsiniz

Merhaba Sevgili Melek'ler... Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin 2. turunda komik danslarıyla herkesin beğenisini toplayan Nurullah Selim'e yer veriyoruz bu konumuzda. Yetenek sizsiniz Türkiye'de en çok konuşulan isim Nurullah Selim oldu. Çok saf ve efendi tavrı ile Nurullah Selim herkesin gönlünü kazandı. Dans konusunda çok yetenekli bulunmasa da Nurullah Selim komik dans gösterisi herkesi...
  5. Aref Ghafouri Saldırıya Uğradı!

Aref Ghafouri Saldırıya Uğradı!

aref ghafouri, yetenek sizsiniz aref, aref ghafouri haberleri Sevgili melekler, Yetenek Sizsiniz yarışmasında yaptığı illüzyon gösterileriyle dikkat çeken ve takdir toplayan İranlı Aref Ghafouri saldırıya uğradı. Ailesinin oturduğu evde üst kat komşusuyla kavga eden Ghafouri'ye saldıran komşuyu, polis vurarak etkisiz hale getirebildi. İşte detaylar... Çevre sakinlerinin iddiasına göre...

Sayfayı Paylaş