gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Yetenek Sizsiniz Artık Haftada 3 Gün!

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

yetenek sizsiniz, yetenek sizsiniz yayın günleri, yetenek sizsiniz 2014
    Sevgili melekler, ekranların sevilen dizisi Yetenek Sizsiniz artık haftada 3 gün yayına girecek. Yarı final performanslarının sergilendiği Yetenek Sizsiniz Türkiye, yeni bölümüyle 27 Ocak Pazartesi akşamı 20.00'de Star'da olacak. Pazartesi akşamları yayınlanan O Ses Türkiye'nin final yapmasının ardından Yetenek Sizsiniz Türkiye, Cumartesi ve Pazar'dan sonra Pazartesi akşamları da ekranda olacak. Ilıcalı'nın yeni programı Survivor 2014 ise Şubat ayı sonunda Star'da başlayacak.

yetenek-sizsiniz.jpg

Yetenek Sizsiniz Artık Haftada 3 Gün! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Haftanın Günleri...

Haftanın Günleri...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Haftanın günleri...

Haftanın günleri...

PAZARTESİ : Çamaşır günü --Allahım, ne olur bütün bencilliğimi ve kibirliliğimi yıkamama yardım et ve ben hep sonsuz bir alçakgönüllülükle senin yolunda çalışayım. SALI : Ütü günü --Allahım, ne olur yıllardır üzerimde oluşan önyargı kırışıklıklarından kurtulayım ve böylece başkalarının güzelliklerini de görebileyim. ÇARŞAMBA : Tamir günü --Allahım, lütfen hatalı davranışlarımı tamir...
  3. Haftada 3 kilo için diyet (her öğünü siz seçin)

Haftada 3 kilo için diyet (her öğünü siz seçin)

Meleklerim işte bu diyet bana çok hoş göründü birden yapmaya karar verebilirim güzel ve normal kilo verdiriyor yavaş yavaş bu diyetle kilo verilebilir her öğünü kendimiz beğendiğimiz birini seçerek uyguluyoruz :D:D (yıldızlardan birini o öğün için seçiyoruz) SABAH * Bir dilim kepek ekmeğine sürülmüş yağsız labne, yanında bir adet domates ya da greyfurt ve bir bardak taze sıkılmış meyve...
  4. Yetenek Sizsiniz Aref Ghafouri

Yetenek Sizsiniz Aref Ghafouri

aref ghafouri aref ghafouri geyikleri yetenek sizsiniz resimleri kimdir geyikleri İnanılmaz bir yarışma çıkardı büyük ihtimal ilede birinci yada ikinci olacak Aref, Acunun Hülyanın ve Ali Tarhanın resmen ağzı açıkta kaldı arkadaşlarım. Ben bile ekran başında bi acayip oldum nasıl olur diye. Peki kim bu Aref, İran vatandaşı aref ghafouri şu anda türkiyede bulunuyor. Bir kaç sitede...
  5. Nurullah Selim yetenek Sizsiniz

Nurullah Selim yetenek Sizsiniz

Merhaba Sevgili Melek'ler... Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin 2. turunda komik danslarıyla herkesin beğenisini toplayan Nurullah Selim'e yer veriyoruz bu konumuzda. Yetenek sizsiniz Türkiye'de en çok konuşulan isim Nurullah Selim oldu. Çok saf ve efendi tavrı ile Nurullah Selim herkesin gönlünü kazandı. Dans konusunda çok yetenekli bulunmasa da Nurullah Selim komik dans gösterisi herkesi...

Sayfayı Paylaş